Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm más fiúkkal IS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm más fiúkkal IS szeretne ismerkedni. Lehet ennek jó vége?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve vagyunk (voltunk) együtt, beleszeretett egy fiúval egy táborban nyáron és azóta havonta találkoznak. Azt mondja hogy nem tud dönteni de 3 év után nem tud elküldeni, de a másikkal is tovább folytatja. Volt már ilyen eset 2x de őket letiltotta 1-2 hónap után. Lányok/ nők éreztetek hasonlót? (Alig eszik, nem tanul suliba "mának akar élni", én meg fő suliba megyek idén). Nagyon szeretem őt de rosszul esik már ez.

2019. febr. 18. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt valaha önbecsülésed?
2019. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sosem éreztem ilyesmit. Ez nem tartozik a normális kategóriába.
2019. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ebben a korban minden előfordulhat.

Az első barátnőm 17 évesen került be valami táborba, ahol rögtön beleszeretett valakibe, mintha előtte barlangban élt volna. Amíg ott tartózkodott le se szart.

2019. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon megalâzó!És ha nem elég hogy Ő aláz rommá ezzel a viselkedéssel,Te is saját magad,azzal hogy ezt hagyod.Soha nem akarnák kipróbálni mást addig,amíg a párom szeretem,de még nagyon másra nézni se.
2019. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már nem értem az egészet. Hogy tud egyszerre két embernek azt mondani egymás után hogy szeretlek ? Most meg kitalálta hogy menjünk el síelni egy hétre, nagy részét fizeti a családja és ott bepótoljuk amire eddig nem volt lehetőség. 18/Fkérdező
2019. febr. 18. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
A párod gyerek még és te is az vagy, hogy nem látod be ami teljesen evidens. Ez a lány már nem szeretetből van melletted. Ha valakit igazán szeretsz nem kell más, nem akarsz mással ismerkedni. Te meg vedd észre, hogy bármennyire is szereted, te ettől jobbat érdemelsz, fölöslegesen hánykolódsz ebben, ha már most ez van szerinted kihúzzátok életetek végéig boldogságban? Ha nem lenne egyértelmű a válasz elsőre segítek: nem... Engedd el és add meg magadnak a lehetőséget egy olyan kapcsolatra ahol a párodnak egyértelmű lesz, hogy csak te kellesz neki.
2019. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hulyére vesz!Szakítanod kéne vele,nem az elmaradt időt pótolgatni.Pótolja be mással.Értékeld már magad nnyira,hogy nem jársz ilyen gyereklánykával,aki csak semmibe vesz.(4)
2019. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet ennek jóvége? Igen, ha szakítasz vele.

Semmi értelme vele maradni úgy, hogy rendre megcsal és kitudja hányan szórakoztatják rajtad kívül.

Ha x évesek lennétek, mögöttetek 40 év házassággal még aztmondanám talán érthető, hogy hozzád is ragaszkodik. De a tojáshéj ott van mindkettőtök fenekén, ezer meg egy normális kapcsolatot találhatsz ahol megbecsülnek.

2019. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg fogadom a tanácsotok, köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 18. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Harom eve vagyok en is a parommal es igen, fel szoktak kelteni a figyelmemet ferfiak, az ujdonsag mindig izgalmasabb a megszokottnal. De altalaban ezek megmaradnak gondolati szinten, en nem kezdemenyezek, aki nalam kezdemenyez, annak meg elmondom, hogy parom van. Egyszer volt ra pelda, hogy valahogy megiscsak randiztunk egy ferfival, de eleg is volt, egyszerre ketto emberrel nem akarok foglalkozni.
2019. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!