Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék végre túljutni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre túljutni ezen. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem is igazán választ várok, csak jólesik kiírni magamból a dolgokat, nem tudom senkivel megosztani... hátha van itt valaki, aki volt már hasonló helyzetben, és tud mondani nekem valami okosat, hogy hogyan lendüljek át ezen az időszakon. Több, mint 10 éve élek boldog párkapcsolatban, de nemrég új munkahelyen kezdtem el dolgozni, ahol az egyik kollégámmal nagyon jól megértjük egymást, sok a közös érdeklődés, jó a humor, meg tud nevettetni, és azt vettem észre, hogy egyre jobban vonzódom hozzá. Néha azt érzem, hogy ő is vonzódik hozzám, de aztán rá kell jönnöm, hogy valószínűleg csak beképzelem, és havernak tekint - eleve fiatalabb nálam jóval, én hülye már néha úgy érzem magam, mint egy kivénhedt liba, aki rákapott a fiatal húsra, lelkifurdalásom van és borzasztóan érzem magam emiatt... de nem tudok mit tenni, bele tudok feledkezni a mosolyába, a pillantásába, és az eszemmel tudom, hogy nem lenne szabad, a párkapcsolatomat nem akarom veszélyeztetni.

Hogy lépjek túl ezen úgy, hogy minden nap találkozunk? Hiába fogadom meg, hogy "ma rá sem nézek", nem tudom megtenni, hiszen kommunikálunk, beszélgetünk, és együtt dolgozunk.

Ki kell vernem őt a fejemből, kérlek segítsetek, hogyan?


2019. febr. 19. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.Ez nem megy pöcre.De ha mondjuk van olyan dolog,ami nagyon taszít egy férfiban,és ha arról tudomást szerzel,akkor biztosan nem kellene,és képes vagy érdeklődést is veszìteni,gondolj erre a dologra.

Amùgy én kiélvezném a dolgot,mindenkinek jár egy falat. boldogság.Tudom 10 éve kapcsolatban.

2019. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen, bennem is bujkál a kisördög, hogy a kapcsolat ellenére is megadnám az esélyt valami jónak, de egyrészt sz*rul érzem magam már a gondolat miatt is, másrészt egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy én tetszem neki, nehéz elhinni, hogy egy tízessel idősebb nőhöz vonzódna egy ilyen korú srác. De köszönöm a választ, ha nem is pöccre, de remélem idővel sikerül elfelejtenem, mert már a saját agyamra megyek...
2019. febr. 19. 16:23
 3/8 A kérdező kommentje:
UI: a legjobban az ápolatlanság taszít egy férfiban, de ez "sajno" itt nem valósul meg, minden nap emlékeztet az illata arra, hogy itt van körülöttem...
2019. febr. 19. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ej,azok az illatok.Szerintem nem lényeg,hogy tetszel-e neki most.Az a lényeg,hogy jól érezd magad,valami löket az önbizalmadnak.Aztán később elmùlhat a vonzalom,ha megismered még jobban.Nem kell nagyon megijedni.Tudom,hogy kellemetlen,és zavaró feleslegesen vonzódni,de szerintem élvezd.
2019. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom megfogadni a tanácsod :)
2019. febr. 19. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetedben igaz a mondás: A kutya is jó dolgában veszik meg. Egy 10 éves kapcsolatot felrúgni egy bájgúnár miatt, aki jópofizásból azt mondja amit hallani akarsz;-csak, hogy fényezze az egoját..........Azért az durva....
2019. febr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rùg itt fel senki semmit.Ez egy kis flört,és az esetek többségében nem lesz semmi ezekből.Ami akár hozzá is segìti,hogy a kapcsolata jobb irányt vegyen.De ha vége is lenne,akkor se feltétlen ùgy hogy félredugott kérdező,valamint mind a két fél szabadon választhat társat,akivel boldog lehet.
2019. febr. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Épp azt írtam, hogy nem akarom felrúgni, és próbálok tenni az ellen, hogy többet kezdjek érezni a kollégám iránt. De ez nem olyan könnyű, mint amilyennek tűnik, hidd el, én nagyon örülök annak, ha valakinek ezt nem kell átélnie :)
2019. febr. 20. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!