Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha egyszerűen nem tudom elfelejteni 14 év után? Mit csinálnátok? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz bocsi, de olvasd végig!

Van egy lány nyolcadikos voltam mikor megláttam először! Első látásra szerelem volt mert ő is szerelmes volt belém úgy, hogy nem is ismertük egymást! Másik suliba járt. Mindig láttam vagy buszról vagy amikor mentem buszmegállóba.

Egyszer mikor mentünk haverommal a suli felé akkor jöttek ki barátnőjével. Csak ő annyira meglepődött hogy ott látott, hogy vissza fordult. Ebből le is esett hogy bejövök neki.

Aztán elkerültük egymást. :( bolond ballagás volt mikor suli után bementünk a városba haverommal és ott voltak a lány barátnői. Sajnos a lány nem! Mondták is a lányok, hogy pont ilyenkor nincs itt! Kérdeztem, hogy miért?azt mondták, hogy nagyon bejövök neki!

Aztán eltelt a nyár és nem találkoztunk már. Ő is elballagott :( másik város, másik suli. Még akkor nem igazán volt mobilja mindenkinek mint most ezért telefonszáma sem volt... (most biztos nagyot néz pár fiatal) :) aztán egyik ismerősömmöl beszélgettem rá vagy 2 évre!

Neki megvolt a lány száma. Meg is adta én meg fel hívtam! Ott volt fura az egész hogy mikor felgívtam hirtelen csak annyit mondott nem akar velem beszélni.

Pár nap múlva vissza hívtam. Akkor már beszéltünk és csak annyit mondott, hogy nagyon belém volt zúgva, de ez akkor volt. Most már nem akar semmit és ne hívogassam. Meg állítólag barátja is volt! Azóta láttam egy párszor meg facebookon ismerősöm, de én nem tudom elfelejteni!

HOGY LEHETNE EZT ELFELEJTENI??? Valaki ha tud segítsen! Hülyén hangzik, de van menyasszonyom. 8 éve együtt vagyunk és mellette sem sikerült! Van amikor egy időre sikerül, de valamiről mindig eszembe jut... 28 éves vagyok! 14 éve tart ez! Köszönöm ha végig olvastad!



2019. jan. 22. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekes vagy
2019. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom eldönteni,hogy ez gyerekes vagy beteges-e...azt hittem legalább volt valami köztetek,de így nagyon gáz
2019. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Hát, igazából ez már ott el lett szúrva, de nagyon, az elején. Gondolom azért is nem tudsz felejteni. Mi az, hogy eltelt egy nyár? Miért nem kerested meg? Addig kellett volna keresni, amíg meg nem találod! Ilyen nincs, hogy csak úgy hagyom, hátha valami csoda történik... Mit csináltál egész nyáron? Álmodoztál?


Persze, ezen már változtatni nem tudsz. Először is töröld Facebookról. Minek van ott az ismerőseid közt? Mazohista vagy? Még véletlenül se meséld be magadnak, hogy még mindig van/lesz esélyed nála.


Másodszor, jó lenne beismerni magadnak, hogy hibáztál ott. Ne a sorsot hibáztasd, meg főleg ne a csajt, amiért így történt...!


Türelem! Viszont felesleges azon erőlködni is, hogy felejts! Végleg úgy sem fogod tudni. Természetes, hogy az ember elgondolkodik rajta, eszébe jutnak ilyen szituációk, ahol hibázott, elszalasztott valamit. De amiatt meg ne érezd magad bűnösnek, mert eszedbe jut néha.

2019. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyerekes vagyok meg beteges, de ha azért beteges valaki mert vannak érzései és azok az érzések néha erősebbek mint pl. Most (egyébként ritka az ilyen) akkor legyen. Elfogadnám azt is, hogy gywrekesnek tartotok, ha ismernétek engem, illetve a lányt is!azért köszönöm a választ!
2019. jan. 22. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem is ismered, a fejedben van egy romantikus, idealizált kép. Na ezt kell tisztáznod magadban.
2019. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, hogy szinte nem is ismerem! Biztos hogy ez a baj! Lehet, hogy ha megismerném jobban akkor meg változna a véleményem a dolgokról
2019. jan. 23. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!