Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet túljutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túljutni a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akibe eléggé beleszerettem, annak ellenére, hogy tudom, semmi esélyem nála. Csakúgy megtörtént, mire észbekaptam, jobban szerettem, mint valaha bárkit is. Az a probléma, hogy a férfi nős, családos ember, húsz évvel idősebb nálam ráadásul. Tudom, az lenne a legjobb, ha elmondanám neki, hogy szeretem, és a szemembe mondaná, hogy ő viszont nem. De erre nem vagyok képes, és ő se az az ember, aki megkönnyíti a dolgod. Sokszor éreztem már azt, hogy szeret, mivel megbámul, de csak messziről, és mikor közel van hozzám a szemembe sem néz, de próbál minél többször látni engem. De ez mindegy, hiszen úgy sem lehet semmi sem köztünk, csak szeretném elfelejteni. Szeretném,ha bemennék valahová nem mindig az lenne az első, hogy őt keresem a szememmel. Szóval, ha van hasonló tapasztalatotok, akkor remélem, tudtok nekem segíteni ebben.

2019. febr. 14. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik
2019. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy lángolás. Elmúlik, főleg hogy nincs is alapja.
2019. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresni/találni kell egy viszonzottat.
2019. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy viszonzatlan, közben találtam egy viszonzottat, de persze a vonzalom valamilyen szinten megmaradt annak ellenére, hogy ezek után már nyilván a viszonzottól akartam csak megkapni ugyanazokat a dolgokat. Viszont úgy alakult, hogy most már nem kell találkoznom a viszonzatlannal, és persze azóta már nincs jelentősége.
2019. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van több lehetőséged:


1. Ha nem akarsz bonyodalmakat és nem akarod magad kínozni, hogy még jobban bele szeretsz, akkor kerülöd ahogy csak lehet, hogy minél előbb elfelejtsd.


2. Tudtára hozod, hogy beleszerettél. Ekkor ki fog derülni, ő mit szeretne. Ha komoly kapcsolatot akartok, akkor sok nehézségen fogtok átmenni mivel neki mindig ott lesz a családi háttér. Akkor is, ha elválik.


3. Kialakul köztetek titkos szexkapcsolat. Izgi, meg tök jó, csak ha szerelmes vagy, akkr ez neked kevés lesz és szenvedni fogsz.


4. Továbbra se teszel semmit, csak keresed az alkalmat, hogy láthasd. Ebben az esetben még tovább fog tartani a vágyakozásod iránta. Esténként rá gondolsz majd maszti közben és szenvedni fogsz a viszonzatlan szerelemtől.

2019. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!