Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem a gyenge emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem a gyenge emberek játékszere. Vélemény?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 18:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
Annyi a különbség, és amit elfelejtesz, hogy azért normális értelmiségi körökben, már továbbléptünk azon hogy ösztönlények vagyunk. Lehet hogy te az vagy, de nem mindenki. És azzal, hogy ilyen baromsággal áltatod itt magad, csak magadat csapod be. Lépj tovább! Fejleszd magad, dolgozz a külsődön és az önbecsléseden, csináld amihez kedved van, érezd jól magad a bőrödben és amint ezt eléred, majd meg fogod tapasztalni a szerelmet, ha akarod, ha nem!
2019. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21:50-es:


Köszi a tanácsokat, de talán te is, meg mások is félreértik ezt a kérdést:


Bár nem vagyok egy "nagy csajozó" de voltak már párkapcsolataim, tehát van némi tapasztalatom a nőkkel és úgy általában a szerelemmel is, és ez alapján írtam ki a kérdésem.


Fejlesztem egyébként magam.

2019. febr. 19. 21:55
 23/29 anonim ***** válasza:
70%

Minden tapasztalatod negatív, azért jött ez a kérdés is. Süt belőle a megkeseredettség, a csalódás, esetleg még az irigység is, és ezt próbálod ezzel a maszlaggal palástolni.

És hogy fejleszted magad? Visszafelé?

És te tudós vagy? A h..lyeség tudósa?

2019. febr. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Függetlenül az én tapasztalataimtól, ez az igazság, amit leírtam.


Ellenérvet még senki nem hozott. A legnagyobb szerelmesek mindig a leggyengébb (pl. vallásos) emberek lesznek, akiknek támasztékra van szükségük. Amíg ezt nem dönti meg senki, addig tényként fogom kezelni.

2019. febr. 20. 09:01
 25/29 anonim ***** válasza:

Drágaság, CSAK TE hiszed azt, hogy ez az igazság.

Mindenki felhozott egy csomó ellenérvet, az, hogy te ezeket figyelmen kívül hagyod, az a te problémád.


Nem vagyok vallásos, mégis szerelmes vagyok a páromba.


Fingod sincs, hogy mi a szerelem, dehogy tapasztaltad meg. Csak sz..r kapcsolataid voltak, és abból általánosítasz.

Akkor az a csaj, akit állandóan megcsalnak, akkor terjessze azt, hogy minden pasinak csak szexre kell a nő? Semmi másra? A pasik meg csak k..rógépek, semmi több?

2019. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Elég fogyi hozzáállás ez mindenesetre kérdező. :) Persze ez a te dolgod! Nyugtasd magad ezzel, ha máshogy nem megy, csak ne terjeszd ezt a baromságot tovább! :)
2019. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Az ellenérvek rendszerint rikácsolásból álltak, hogy nincs igazam.


Ezek nem ellenérvek. Az állítom, hogy a szerelem gyenge embereknek való. Állításomat pedig azzal támasztom alá, hogy az összes eddigi tapasztalat azt mutatta, hogy minél gyengébb egy ember, annál szerelmesebb hajlamú. Általában ők hisztiznek, hogy "társat akarnak" meg "vágynak a szerelemre". Az intelligens, érett emberek el vannak magukban is, vagy ha párkapcsolatban élnek, akkor nem kezdenek el nyáladzani, meg egy rakás olyan dolgot csinálni, amit a szerelmesek igen.


Az utolsónak meg:


Azt terjesztek, amit akarok. És addig fogom ezt terjeszteni, amíg egyértelmű ellenérvet nem kapok. Olyan viszont nincs, mert a tapasztalat nem hazudik. Az összes szerelmes emberről bebizonyosodik egy idő után, hogy gyenge (lásd a szakítás utáni lerobbant lelkiállapotukat - ami megint ERŐSÍTI a véleményem).

2019. febr. 21. 09:33
 28/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha összetöröd az autód, vagy motorod, tv-d, laptopod, kedvenc bögréd, karod, lábad, akkor te hogy reagálsz rá? Dühös vagy és lehet, hogy még szomorú is.


Na, akkor a te elméleted alapján te nem vagy gyenge?


De ha szüleid meghalnak és ha szeretted őket, akkor is szomorú vagy és össze vagy törve. Pedig beléjük nem is voltál szerelmes.

2019. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Országlakó válasza:

2/28

Te beteg vagy?

2019. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!