Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te ezt hogyan reagálnád le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt hogyan reagálnád le, ha ezt mondaná neked a szerelmed?

Figyelt kérdés
2 év után azt mondta nekem a barátom, hogy ő képtelen szerelemmel szeretni bárkit is. Akit ő így szerethet az nem a Földön él. Tehát, ez nem én lehetek. Ez belül mocskosul fáj. Kíváncsi vagyok a véleményekre. Szerintem én egy kis szünetet tartok vele.

2019. febr. 19. 22:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:''D kiégek.
2019. febr. 19. 23:20
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, ez nagyon éretlen felfogás. Van egy kapcsolat. Működik. Szeretitek egymást. Erre benyög egy ilyet. Jézus... Ez nem normális.

Mondd meg neki, hogy vagy szeret téged teljes szívével vagy menjen és keressen egy tündért. De komolyan.

Ha veled akar lenni és szeret téged, akkor mondd meg neki, hogy fogja be, a szerelem egy absztrakt dolog. Ha meg bizonytalan, akkor pápá.

2019. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
13# Köszönöm. :)
2019. febr. 19. 23:23
 14/16 anonim válasza:
76%
Ez nem komplett. Küldd el a 3,14csába. Hol él a szerelme, a majmok bolygólyán? Mondhatom nagy élvezet egy orángutánnal házas életet élni.
2019. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rég nevettem már ennyit a válaszokon :D Kérdező szerintem sem százas a barátod, én egy ilyen után gondolkozás nélkül dobtam volna ki.
2019. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nos, ezt én átérzem. Akit én szeretek, azzal a barátja van így, mégis vele marad a lány.

Én örülnék, ha elmenne a holdra végre szerelmet találni...

2019. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!