Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy olyanhoz kerültél közel/szerettél bele, aki frissen lépett ki az előző kapcsolatából, még nem zárta le azt?

Figyelt kérdés

Ebbe a nagyon kellemetlen szituációba cseppentem.

Egyértelműen nagyon vonzódunk egymáshoz, nagyon sokat ismerkedtünk is, elmélyült a kapcsolatunk, a vonzalom is megvan.

De ő most lépett ki nemrég az előző kapcsolatából, más élethelyzeti krízise is van, szóval elég nagy most a káosz a fejében. Nem vagyok benne biztos, hogy egyelőre érdemes lenne belevágni bármibe, szerintem nem jó, ha az ember kapcsolatból kapcsolatba ugrál anélkül, hogy feldolgozta volna a korábbi problémákat.

Volt már valakivel ilyen? Mi volt a sztori, hogy alakult?



2019. febr. 20. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem,meg nem is akarok ilyet,mert magamból kiindulva tudom milyen vagyok mikor egy kapcsolatból kilépek.Még egy ideig exem körül forognak a gondolatok,meg a dolgok,idő kell,mire teljesen lezárok mindent.Csak fordított helyzetben voltam,ahol a másik kivárta hogy lecsituljon bennem minden,nekem biztos nem lett volna türelmem ehhez.Próbáld meg,mindenki más.Ha nagyon sok az exszel kapcsolatos dolog,akkor hagyd.
2019. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én jártam így, valóban nagyon rosszul tud elsülni a szituáció.

Nagyon beleszerettem az illetőbe, de neki az ex kellett. Eltelt már 1,5 év, még mindig nem hevertem ki, csak azt hittem. Belementem egy kapcsolatba, szeretem a jelenlegi párom, de szenvedek az extől.


Ha úgy gondolod, megéri az a kapcsolat, akkor adj neki időt, hogy lecsillapodjanak a viharok



30N

2019. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én valahogy mindig kifogtam az ilyet. Sose voltam senkinek az első szerelme, és mikor egy időben komolyan ismerkedtem, valahogy mindig arra jutott a beszélgetés, hogy

- még nem jutott túl az exén

- még szomorú az exe miatt, bár már nem szereti

- vagy én adtam tanácsokat, hogy menjen vissza hozzá...


Én nem szoktam utána erőltetni a dolgot. Lehet valakit meggyógyít az új szerelem, de valahogy nem érzem magam annak a gyógyító alkatnak, és szerintem is mindkettőnknek jobb, ha le van zárva az előzővel a dolog.

Mert mi van, ha én beleszeretek, ő meg nem? Vagy mégis összejön az előzővel? Szóval én annyiban szoktam hagyni a dolgot.

2019. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Én pozitív példával szeretnék előhozakodni. Én is voltam hasonló helyzetben. Mikor megismerkedtünk, épp egy haldokló kapcsolatból kacsintgatott kifelé, de nem történt köztünk semmi addig, amíg a másikat le nem zárta, ebben mindketten egyetértettünk, hogy az nem lenne helyes. Ő maximálisan fair akart lenni az exével. Egy hónappal később összejöttünk és bevallom, féltem is az elején hogy nem lesz tartós, nekem előtte nem volt kapcsolatom, így nem tudtam, mire számíthatok. Szerencsére időt állónak tűnik. Több, mint öt éve együtt vagyunk azóta és nemrég jegyzett el. Mostani fejjel lehet nem vágtam volna bele, de akkor még tapasztalatlan voltam, ő pedig nagyon szimpatikus volt.
2019. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tök jó, örülök nektek :)

Én nagyon azt érzem, hogy érdemes várni rá, csak néha nagyon nehéz ez a szituáció.

2019. febr. 20. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt. Még nem mondtam neki de már beleszerettem, ő pedig kidobott mert nem volt túl az exén és nem érzett irántam semmit.

Külsőre nem hasonlítottunk a lánnyal, de apró hülyeségekbe is őt képzelte...

2019. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt. nagyon szarul, legszívesebben átugornám azt a 3 hónapot az életemből.

20 évesen volt nagy szerelem, akkor még nem jött össze, mindketten párkapcsolatban voltunk, hát nem erőltettük, de kölcsönös volt. 8 évvel később a nő megkeresett, hogy a házasságának vége és mi lenne ha megpróbálnánk. Én egy kezdődő kapcsolatban voltam, kb 1 hónapos ismerettség volt, feldobtam miatta.

3 hónapig csak vártam, hogy ne a szakításán járjon az esze, néhány nap egészen jó volt, aztán következett pár rossz, és amikor az exével beszélt akkor jobb ha menekültem,minden dühét rajtam töltötte ki. Olyan hullámvasút volt az életem, hogy dolgozni sem tudtam, elkezdtem piálni, hogy lenyugodjak. Utólag bánom, hogy 3 hónapig húztam a dolgot, 1 hét után már lépni kellett volna.

2019. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt.Már gondolkozott a szakításon amikor megismert engem.Elősször rózsaszín köd szép volt minden aztán 3 hónap után kiderült ,hogy hiányzik neki az exe és nem akar velem.lenni.
2019. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből szinte mindig baj lesz. Az elején nem tűnik fel, mert az, aki kilépett, úgy érzi, hogy ezzel fog túllépni. Aztán akár hónapok múlva is bevillanhat nála, hogy ez nem így megy.
2019. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!