Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, aki szintén nagyon vonzódik hozzám, de valószínűleg nem fog kiszállni a jelenlegi kapcsolatából. Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
A vonzalom kölcsönös, de szinte biztos vagyok benne, hogy ő megszokásból, kényelmi okokból stb. nem fogja dobni a jelenlegi párját. Én pedig nem akarok talonban maradni, el akarom felejteni, de nagyon nem akar kimenni a fejemből.
2018. szept. 30. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szakitanod vele minden kapcsolatot. Nincs mas mod.
2018. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Így jár az, aki nem tiszteli mások kapcsolatát.
2018. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És miből gondolod, hogy nem tiszteltem? Nem tértem ki a részletekre.
2018. szept. 30. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Te nő vagy férfi vagy?
2018. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Messziről nézegetted és beleszerettél? :D Na hagyjuk már.
2018. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Én is ugyanebben vagyok... A múltkor már azt gondoltam, hogy "oké, ez engem nem fog tovább érdekelni!", de még mindig ugyanúgy néz rám. Szóval egyszerűen nem hiszem el, hogy nem érez semmit irántam. Most úgy vagyok vele, hogy várok, hátha sikerül őt kimozdítanom a megszokásból. Tudja mit érzek iránta, mert bevallottam neki.

Mások kapcsolatát akkor tisztelem, ha ők is tisztelik egymást nőként és férfiként. Senkinek sem jó a langyos kakiban ücsörögni. Mindketten találhatnának energikus, lendületes partnert, akivel talán jobban érezhetnék magukat. Azért senki se őrizgessen semmit, mert szépek az emlékek...

2018. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én biztos vagyok benne, hogy érez irántam valamit, mert ez már többször felszínre került.

Nekem ő már az ismeretségünk elején eléggé tetszett, de mivel kb. rögtön szóba került, hogy barátnője van, nem nyomultam rá. Pláne, mivel soha nem láttam flörtölni senkivel, olyannak tűnt, mint aki komolyan gondolja a jelenlegi kapcsolatát.

Aztán úgy adódott, hogy elkezdtünk sokat beszélgetni, és ő volt az, aki szépen lassan elkezdett nyomulni rám. Tény, hogy ezt hagytam, mert kíváncsi voltam, hogy mi lesz ebből (felszínes flört, vagy valami mélyebb, esetleg megingatja a dolog a kapcsolatát).

De egy határt soha nem léptem át, pedig megtehettem volna. De mivel tisztelem annyira őt és a kapcsolatát, illetve magamat is, sosem éltem vissza a helyzettel.

Nem igazán tudom, hogy az ő életét mennyire nehezíti ez a furcsa kapcsolat, de nekem kezd elegem lenni. Ha eddig nem lépett, és inkább megmarad megszokott kapcsolatában, mert az úgy egyszerűbb és biztosabb, akkor rajta. Nem akarok talonban lenni és várni rá.

A probléma az, hogy nem tudom kiverni a fejemből :(( Mármint persze, nem keresem már a társaságát, de rengeteget gondolok rá, és nagyon dekoncentrált vagyok.

2018. szept. 30. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!