Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jómódú de zsugori férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jómódú de zsugori férfi, aki elvált és gyereke van, iszonyatosan jóképű és jó az ágyban vagy jómódú és nagylelkű férfi, aki házasságot és gyermeket szeretne, és bármit megtenne értem, tiszta szívből szeret?

Figyelt kérdés
Az első nem biztos, hogy már újra nősülne...

2019. febr. 21. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
A másikat szeretem,de a testi vonzalom elmúlt...
2019. febr. 21. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmadikat keress.

32/f

2019. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen retardáltnak kell lenni ahhoz, hogy a GYK közönség segítségét kéred a választásban?
2019. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már nem szereted a testét, akkor itt nincs mit tenni
2019. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem biztos hogy még tudja adni neked azt amire vágysz család, házasság gyerek. Gondolom ezek neked fontosak ha kiemelted őket. A férfi meg nem akar újra..


A második.. Ő igazán jó lehetne ha te szeretnéd de nem szereted így ez bukta.


Szerintem is engedd el mindkettőt. Keress mást.

2019. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Harmadik.
2019. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!