Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, ha a férfi vonzódik a nőhöz?

Figyelt kérdés

Ez a tipukus - érzem, hogy van köztünk valami - vonzalom. Nem csak a megfektetném vágyra gondoltam.

L


2019. febr. 21. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha egy férfi vonzódik a nőhöz akkor azt meg is fektetné
2019. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Pl. nem merül fel ez a kérdés. :D
2019. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődök iránta, vágyok a társaságára és ezáltal kellemesen érzem magamat vele. Több napos szünet esetén már-már hiányolom a személyét. Gyakran dicsérem sok szempontjából. (kinézetét, eszét, ügyességét stb.) Személyes találkozó esetén messziről látszik rajtam, ha el vagyok varázsolva. pl.: állandóan keresve a tekintetét végig szemkontaktot tartok vele, amiből kiolvasható egyfajta rajongás. (ha csak kefélésre hajtok akkor nem tartom végig a szemkontaktot, hanem inkább a testére vetek több pillantást)

Persze hazudnék, hogy egyáltalán nem számítanának az ilyen lányoknál is a testiségek, sőt igen is fontos, de csupán másodlagos szerepet tölt be, a személyiségével, a társaságával... szemben.

2019. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Gyakran keresem őt (olykor letiltom, ha ő is letilt, néha hetekig nem keresem, ha ő sem keres, néha bevágjuk a durcit egymásra), érdekel a magánélete, az életvitele, a véleménye, a nézetei, milyen területen jártas, milyen területen kevésbé, milyen a modora, a személyisége, hogyan telnek a hétköznapjai, a szabadideje, mennyire toleráns, türelmes, bolondos, közvetlen, kreatív, széles látókörű, rugalmas, őszinte, kíváncsi, határozott, racionális, érzelmes, fantáziadús, elmélkedő stb. Teljesen alap dolgok.
2019. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
52%
Nekem feláll, de kinek hogy.
2019. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!