Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha egy férfi nem igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Attól eltekintve, hogy mindíg mondja, hogy hiányzom neki és szeret. Miből lehet észrevenni azt, ha csak a testiségre hajt? Figyelembe véve azt a körülményt, hogy nagyon régen nem volt nővel.
2016. aug. 17. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szarik a fejedre.

Ha azt mondja, hiányzol neki és szeret, akkor viszont miért ne lehetne úgy? Miből gondolod, hogy nem mond igazat?

2016. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Időt kértem tőle,mert gondjaim vannak amiket meg kell oldanom.Erre azt mondta, hogy ha nem megyek hozzá a megbeszélt időpontban akkor soha nem bocsát meg nekem,és mindenki megy a maga útján.Miért mondunk ilyet,ha valaki fontos nekünk?
2016. aug. 17. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert önző?
2016. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Mert viszket a farkunk. Azért mondunk ilyeneket. Fenyegetéssel nem lehet kapcsolatot építeni...Te elmondtad neki, hogy mi a problémád?
2016. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. aug. 17. 12:40
 6/8 A kérdező kommentje:
de most mi járhat e fejében? Mikor mondtam neki,hogy ilyet nem mondunk annak aki fontos nekünk( legalábbis szerintem), akkor mondta, hogy nem úgy gondolta csak ideges.Pár hetet kértem.A beszélgetés végén mondta, hogy reméli megéri rám várnia.
2016. aug. 17. 12:43
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Ez jár a fejében: na ezt sem dugtam meg, pedig 2 egész hetet beszélgettem vele. Most akkor a másik 3ból kell egyet választanom.
2016. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, h azt mondja, h hiányzol neki meg szeret. De ha ez nem nyilvánul meg tettek formájában, akkor tök mindegy, h mit mond. Én Pl halálosan szerelmes vagyok valakibe, és az a helyzet, h most nagyon valószínű, h mással van, de nem érdekel, mert csak az az egy számít, h boldog legyen. Mindegy, h kinek az oldalán.

De semmi esetre sem szabad kisajátítani és ilyet mondani a másiknak... 2 hetet nem tud várni, ha szeret?!? :-D :-D Ez valami vicc?! Én annó a volt menyasszonyomra két és fél hónapot vártam, mikor külföldi munkája volt.. 2 hét az lóf#sz!! Valami akkor itt tényleg gyanús.

2016. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!