Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok nő miért csodálkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért csodálkozik azon, hogy a férfiaknak csak dugásra jók, miközben elfelejtik, hogy a normálisan közelítő férfiakat ignorálják?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 22:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%

20-as

Hiába mondod, te is tudod, hogy nem igaz :D

Az a normálisan közeledés, ha pl munkatársaddal beszélgettek 2 hónapig, közben flörtöltök, szemeztek. Majd konkrétan személyesen közlöd vele, hogy tetszik neked, kedveled, szeretsz vele lenni és szeretnél vele találkozni hétvégén.

Még ha el is utasít, de legalább megtetted a tőled telhető legtöbbet, ő is jobbnak érzi magát és tudja mindenki, hogy mi az állás.


Én azt nem tudom, hogy mi a nem normálisan közelítés? Ezt valaki leírja légyszíves?

2019. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem, én tudom, hogy igaz. Szabad jobban tudnom, mit tudok?


Megkeresem a kérdést, ahol leírta valaki, és többen egyetértettek.

2019. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha te normális közeledésü férfinak tartod magad, a nők meg nem így látják, akkor lehetséges hogy veled van a baj és nem a nőkkel.
2019. febr. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

Azért csodálkozom,mert én nem nézek egy férfit sem valami max. dugásra jó lesz alapanyagnak,akkor ha sem ha ùgy viselkedik.Mert nem gondolom,hogy valszeg ez az emberke is ennyi,több biztos nincs benne.

Az általad említett illedelmes huszárok viszont olyan erősen próbálnak rendesen közelíteni,hogy unalmassá válik,mert általában nem értik a viccelődést sem.És ez elveszi a kedvem.

2019. febr. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%

Miért, szerinted aki csak dugni akar, az hogy közelít?

Kikapja az álló fityelótyát a pláza középén, és megkérdezi, hogy van-e kedved rábukni? 😂🐷

Pontosan ugyanúgy közeledik, mint aki komoly kapcsolatot akar, mert az első lépés mindkét esetben ugyanaz: beszédbe akar elegyedni, hogy onnan eljussatok egy randira hívásig, számcseréig, és az első találkozásig.

Igazából csak az első szex után derül ki sok esetben, hogy a pasi csak annyit akart. Egész odáig pontról pontra úgy viselkedik, mint aki nem csak szexre hajt, hisz ellenkező esetben el lesz küldve a búsba.

2019. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónak teljesen igaza van. Megfogalmazta helyettem.
2019. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%

Pont egy ismerősöm is picsog facebookon. Megosztott egy képet hogy hol vannak a normàlis lányok?!

Tudni kell erről az emberről hogy nemnormális. Viselkedését senki se tudja elviselni. Jővőképe 0. Mindenkinek tartozik pénzel. A fizetését az első órákban elherdálja, szószerint az első órákban! Ezek mellé még ideg beteg is. Aki szakitani akar vele azt kicsinálja. Megvereti magát.

Na és ő keres " normális lányt".

Nem veszi észre magát.

2019. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%

Nincsenek normális férfiak ebben a kontextusban, kezdjük itt... Csak extrovertált kapcsolatra képtelenek és introvertált kapcsolatra képtelenek vannak.

A ténylegesen normális férfiakat hamar elkapkodják, ti, introvertáltak pedig valamiért a fejetekbe vettétek, hogy jobb társak vagytok az extrovertáltaknál azért, mert ti szórakozóhely járás helyett otthon döglötök a gép előtt.

2019. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, a Normális Férfi, aki tiszteli a nőket, és akinél nincs jobb parti egész Magyarországon: Miért csodálkozik a sok hülye k...va hogy nem veszik emberszámba őket a férfiak, mikor olyan szar az ízlésük, hogy nem Engem választanak?


#1, aki a kérdezőhöz hasonlóan főnyeremény Normális Férfi: há' őőőő.... Mer' akkora az agyuk mint egy mókuséé.


Kérdező, aki a nők iránti tiszteletéről híres: ez a legviccesebb vicc amit életemben hallottam.



Azért szeretem a gyk-t mert legalább itt teljesen nyilvánvaló hogy kik szopják be ezt a "nők csak a rosszfiúkra buknak, míg a rendes pasikat figyelembe sem veszik" dumát.

Nem vagy te jobb választás senkinél...

2019. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
58%
Alig várom hogy a Marson éljek.
2019. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!