Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki felnőtt,20-as évei végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki felnőtt,20-as évei végén járó férfi létére egy általános iskolás, alig 14 éves gyerekkel jön össze, akinek ő az első minden téren az életében, az miért csodálkozik, hogy nem örök életre szól az a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Olvasom itt gyakran egy 30 éves felnőtt férfi válaszait, aki mindig a volt barátnőjére panaszkodik, hogy az elhagyta őt, pedig ő élete végéig tervezett volna vele. Szerintetek az ilyen ember miért nem látja be, hogy nem igazán van realitása annak, hogy egy szinte még gyerek egész hátralevő életében vele marad, nem fog változni, nem akar másokat is megismerni, vagy később egy korban hozzá illőt keresni?
2018. nov. 26. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Agyilag ő is megrekedt 14 éves szinten.
2018. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én még nem járok a végén sőt 7 évet is letagadhatók , de ez kapcsolat szinten tényleg nem egészséges. Azért az a kis lány nem tudja , hogy mit akar , a törődés maximum ami mozgatja a lányt. A férfinak tudhatnia kellene , hogy addig lesz jó a lánynak amíg egy korban illőbe bele nem esik. Nekem 19 évesen volt egy 16 éves barátnőm majdnem 7 évig voltunk együtt a sulit elvégezte rendesen nem befolyásoltam benne , dolgos , ügyes lány és már 20 évvel idősebb pasija van. :D
2018. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!