Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, pasik: mennyire tiszteled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, pasik: mennyire tiszteled az ellenkező nemet, illetve a feléjük tanúsított tiszteleted miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én olyan 5/7-re.
2019. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A női nemet tisztelem a szülés, a családösszetartó szerepük, a gyengédségük (sokszor erősségük), kedvességük miatt és sok minden más miatt is. De igazán csak konkrét személyeket tudok tisztelni, most is van a környezetemben olyan nő, akitől leesett az állam némi beszélgetés után és nem a külseje miatt, hanem emberileg olyan nívót képviselt ami számomra eddig elképzelhetetlen volt. Egy dolog miatt tudok a nőkre haragudni, a párválasztási szokásuk sokszor érthetetlen, de ez van, ezért nők, az ellentétek vonzák egymást.

Miben nyilvánul meg a tiszteletem? Próbálok kedves lenni velük, udvarias.

2019. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

miben nyilvánul meg?


Nagyon idos nenit/bacsit a buszon elore engedek, atadom a helyem (igen, bacsinak is)


Ugyanez van a kisgyerekkel felszallo szulokkel.



Ezen kivul, az alapveto emberi tisztelet mindenkinek jar. Kedves, elozekeny, de tavolsagtarto vagyok mindenkivel.


29n

2019. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Idegent semennyire, csak formális vagyok.

32/f

2019. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 peca1000 ***** válasza:
Köszönök nekik, nem verem meg őket, ha nagyon akarják lefekszem velük :D
2019. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 22. 22:27
 17/17 anonim ***** válasza:

Az alapvető tiszteletet mindenkinek megadom ismeretlenül, de ha nem ehhez mérten viselkedik, akkor nem fogom tisztelni, csak azért, mert férfi vagy nő.

Összességében több férfit tudtam eddig tisztelni. Azt látom, hogy a nők évről-évre lejjebb adják magukkal kapcsolatban a szintet, szóval őket egyre nehezebb tisztelni.

2019. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!