Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha ez a nyavalyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ez a nyavalyás magány már kezd a munkahelyemen tanúsított morálomban is elhatalmasodni?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, 3 diplomával, megfelelő és stabilnak tűnő munkahellyel. Albérletben élek egyedül. Kevés barátom van, messze lakom a nagyobb városoktól. Kevés a szórakozási lehetőség, begyepesedettek az emberek. 7 éve volt az utolsó barátnőm, azóta bárhogyan is próbálkozok, mindig csak elutasítást kapok. Ez olyan 4 db volt az elmúlt fél évben. Ami persze nem sok, de én nem vagyok az a túlzott önbizalomban úszkáló fiatalember, hogy jól kezeljem azt, amit hosszabb távon rombolja az önbizalmam struktúráját. A munkatársak már mind stabil párkapcsolatban élnek, sokan házasok, van gyerkőc is. Egy idő után engem is megtaláltak, hogy mi van velem, hogy nem tudok összeszedni egy okos nőt. Én sem tudom. Kedves vagyok velük, előzékeny, tisztelem a nőket. De vissza ez nem érvényes, nincs viszonzás. ,,túl jó lennék párnak, maradjunk távol egymástól". Ez a mottójuk. Ez pedig egy idő után kikezdi az embert és a munkahelyére is sokszor egy-egy elutasítás után, úgy megyek, mint a mosott ,,kaki". Mit tegyek, hogy megváltozzon az életem? Barátokat ilyen idős korban már nem könnyű szerezni, főleg távolt a nagyvárosi forgatagtól. Kissé aszociális vagyok, valahogy nem nagyon akarnak velem beszélni az emberek. Kiül az arcomra a bánat sokszor, pedig próbálom palástolni. De a szem sok mindent elárul.Rengeteg alkoholista, lezüllött alaknak is van párja, még pedig csinos nők személyében. Ettől egy picit többre taksálnám magamat, de ez persze ne így működik, hogy ha én ezektől többre hívatottam, akkor sem jár alanyi jogon a pár, erre már rájöttem. Van kiút?
2014. jan. 30. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem te vagy aki nem akar internetes társkeresőre pénzt költeni?
2014. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pia
2014. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A pia az elmúlt 2 hónapban sajnos megvan, minden héten pénteken és szombaton részeg vagyok, pedig nem szeretem az alkoholt. De muszáj valahogy a bánatomat elfojtanom.
2014. jan. 30. 18:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a megoldás. Depressziós vagy és egyéb más mentális zavarok is lehetnek nálad, amit pedig a lányok nagyon könnyen kiszűrnek és észrevesznek. Te magad is írtad, hogy kiül a bánat az arcodra és hétvégente részeg vagy...


Ezek mind tünetek, úgyhogy ha tényleg, valóban változást akarsz, akkor menj el pszichológushoz (gyengébbek kedvéért, nem pszichiáterhez, tehát gyógyszerről szó sincs), mert az segít; tapasztalatból mondom.

2014. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

két nap kevés,lecsúszhat minden nap.csak arra figyelj,hogy ha melózni kell,ne igyál túl sokat,csak a jó hangulat legyen meg.mellé tegyél be valami jó zenét,kezdj el nézni valami sportot(nagyon javaslom az NBA--t),szerezz valami hobbit is,olvasgass érdekes történeteket,könyveket,akár te is írhatsz,gondolkodj megfejtetlen rejtélyeken :D

van sok más nagyszerű dolog az életben a hülye nőkön kívül.

2014. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy ideig talán válassz olyan nőt, akinél nagyobb esélyed van. Kevésbé csinos, esetleg molett is kicsit, mindegy... Az is lehet, hogy meg is maradsz vele, vagy lehet, hogy nem, de az önbizalmadat csak javíthatja.

Az is lehet, hogy elve rosszul választod meg a nőket, akikkel próbálkozol. Nem jól méred fel az esélyeidet, talán nem látod reálisan a dolgokat.

Egy jóbarát azért talán akad, ő tudna segíteni, h ailyen kérdésekre őszintén válaszol, valamint arra is, hogy nincs-e véletlenül egyéb hiányosság nálad, akár olyan amire nem is gondolnál. Mondjuk sokaknál lehet ez szájszag is... Bocs nem bántani akarlak ezzel, csak ez tény egyes esetekben.

Sok sikert.

41F

2014. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja, és próbálj a pozitív gondolatokra koncentrálni, kizárólag azok legyenek!

Ha kosarat kapsz, benne van a pakliban. De ne kudarc legyen az, hanem egy tapasztalás mindössze. Gondolj inkább arra ilyenkor, hogy "ez a nő sem tudja, mit hagyott ki..."

Ne hagyd, hogy a negatív gondolatok lehúzzanak!

41F voltam.

2014. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van néha szájszagom, de ezt nem lehet orvosolni. Nincs rossz fogam, a gyomorszájjal sincs gond. De a bacitenyészet nagyon nagy mértékű a számban. Napi 5 szöri fogmosás után azért nagyon el lehet nyomni, úgy sosem megyek oda nőhöz, hogy nem megfelelő a szájhigiéniám. De erre is tudom mondani az ellenpéldákat, reggel a bkvn (mikor Pesten voltam) szinte minden 2. embernek dögszag jött a szájából, mégis valószínűleg a legtöbbnek volt párja. Tehát még igazán erre sem lehetne fogni a dolgokat. De mondom, szájszaggal nem megyek oda a nőkhöz.
2014. jan. 30. 18:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig egész normális srácnak tűnsz. Lehet, hogy a külsőddel van a baj? Ha irodai munkád van akkor nem hiszem, hogy ápolatlan vagy. Mi a helyzet a testsúlyoddal? Saját elmondásod szerint, tudsz kommunikálni a hölgyekkel? Jó a humorod? Mesélj kicsit magadról bővebben.
2014. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem bírom ezt a külső dolgot, én elfogadom úgy a nőt, ahogyan az van. Ha van rajta 10 kilós felesleg, de aranyos, okos, kedves és egy ici picit is tetszik az arca, akkor hajlandó lennék vele ismerkedni. Nem vagyok jóképű, ez szerintem bizonyos, ha csak elutasítást kap az ember. Alacsony sem vagyok a 177 cm-emmel, tehát ez sem lehet akkora gond. A testalkatom nem rossz, olyan 10 per 6 os, néha sportolok, elhízva abszolút nem vagyok. Kopaszodom kétoldalt, de ez sem lehet gond, mert rengeteg kopaszodó férfinek van párja. Talán az orrom picit nagy, de láttam én már ezer meg ezer Adrian Brody (ahhoz képest babaorrom van) féle orrú sráccal lányt. Tehát nem tudom, sokkal rondább srácot is láttam már csinos nővel. Ezért nem értem a dolgot, nem szeretek már élni. Persze lehet nők nélkül és magányban élni, de én ne tudnék nélküle meglenni.
2014. jan. 30. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!