Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasas barátságot akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasas barátságot akar tőlem extrákkal. Minden találkozásunkkor úgy ölel, hogy el se akar engedni. Biztos csak ezt akar?

Figyelt kérdés
Pár hete jöttünk össze. Nem feküdtem le vele. Kijelentette a fentieket. Közben olyanokat mond, hogy minden órában gondol rám. Mikor talizunk ölel, csókol. Beszélgetünk és érdeklődik rólam... Ez most akkor mi?

2019. febr. 23. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul KI AKAR HASZNÁLNI! (Inkább fogd menekülőre...)
2019. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.

Azért van még a közelében a kérdező, mert ő is vonzódik a férfihoz

2019. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
83%
Pár hét alatt hogyan képes kialakulni ennyire erős érzelem a másik iránt? Elárulom, sehogy! Ilyen nem létezik.
2019. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon vonz. Ezekben a kapcsolatokban a felek milyen gyakran taliznak? Szinte naponta talizunk... Ha futólag is, de nem bírja hogy be lásson.
2019. febr. 23. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj bele többet. Nálam is hasonló helyzet volt. Csak kihasználja az érzelmeid a szexért. Magyarul így használ ki és a puncid. Én menekülőre fogtam. Ha neked ez így jó és szereted hogy megaláznak azzal hogy NEM KELLESZ ELÉGGÉ DE AZÉRT DUGNI JÓ LESZEL MÍG NEM JÖN NÁLAD SOKKAL JOBB ÉS SZEBB POTENCIÁLIS JELÖLT, akkor áldásom rátok. Ha neked ez így nem pálya, akkor nyugodtan kiléphetsz ebből a helyzetből és átadhatod a következő jelöltnek ,aki a fent említett dolgot szereti. Tehát csak dugni akar.
2019. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen elég gáz. Viszont mindketten házasok vagyunk és rossz a szex. Kilépni neg bem nagyon akar egyikünk sem.
2019. febr. 23. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első szexig lesz ilyen kedves és érdeklődő.Tapasztalat sajnos.
2019. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem barátság extrákkal, hanem szeretősdi. Igen, csak azt akar, ne aggódj, nem fogja otthagyni a nejét.
2019. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
A barátság extrákkal magyarul ingyenQA!
2019. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 Miért lenne az, ha mindketten csak erre vágynak, de nem akarnak elköteleződni egy kapcsolatban? Miért kell degradálni a nőt és nem a férfit? Akkor a férfi micsoda? Én is voltam egyszer ilyen kapcsolatban, nem éreztem magam kvának, tekintve, hogy negyven év alatt összesen 3 kapcsolatom volt. Mindenkinek van olyan életszakasza, amikor ennyire van szüksége, többre nem. Ettől még nem kva.

A megcsalás viszont más tészta, az nem helyes.

2019. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!