Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a jelek amiből ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek amiből ki lehet deriteni, hogy az akivel párkapcsolatban vagyok (pasas) csak a szex miatt akar velem lenni és nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen jel.


Egyébként a kérdés rosszul van feltéve, mert a "szerelmes beléd" és a "szexért akar veled lenni" nem ellentétes állítások, sőt.

2009. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért írtad ki a kérdést mert gyanúd van!

Nos, írd le lécci, hogy miből gondolod, milyen jelek vannak nálad.

Ennek sok jele lehet.

pl.

-önző a pasi és a te érveidet le szarja

-bun*kó veled

-csak akkor akar találkozni, ha d***i akar

-szerelmet hazudik, de érzed, hogy nem őszinte az

-kihasznál

-lealáz


...stb. de írhatsz te is, mi válaszolunk:)

2009. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16:23 nagyon hülyeséget írtál. nagyon is van ilyen.
2009. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Folyton csak a dugásról beszél, szex után nem ölel át, elhúzódik, ritkán csókol meg, nem mutat be a szüleinek még hónapok múlva sem...
2009. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt mint amit a 2.válaszoló irt.Ezek a jelei.Amugy mond neki hogy ezen a héten nincs kedved szexelni(találd ki hogy menstruálsz) és ha a héten nem akar veled találkozni,vagy nem akar együtt aludni veled akkor tuti csak arra kellesz.
2009. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötletek,köszönöm:)az első válaszoló viszont valóban hülyeséget irt,ne haragudj de igenis jól fogalmaztam meg a kérdését.

Tehát a párom igy viselkedik velem:mindig szexi rucikban akar látni amikor nála vagyok,és szereti ha csinálok magamról csak neki ilyen képeket amiken bugyiban vagyok vagy hálóingben,harisnyában továbbá,szex után ő nem szokott tőlem elhuzodni sőt magához ölel,de valahogy mégis ugy érzem,hogy csak az kell neki,mert ha hivom sétálni,vagy menjünk el valahova akkor nem akar eljönni velem csak ha hozzá megyünk és szexelünk,és volt olyan is hogy mondtam neki menjünk átt hozzá csak filmet nézni vagy áttmegyek hozzá segítek neki fözni,takaritani és ő erre azt mondta hogy mikor velem van ő nem akarja hogy én takaritsak,fözzek és hogy csak filmet nézzünk.:(

2009. dec. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!