Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a helyes, de alacsony pasikkal azok a husisabb nők jönnek össze, akik nem elég jók az átlagos alkatú pasiknak?

Figyelt kérdés
Legalábbis rengeteg ilyen párt ismerek, ahol a pasi egész helyes, de mélynövésű, a csaj meg kövérebb, de előtte mindig átlagos pasiknál "mozgolódott". Igaz, hogy a csajok akkor jönnek össze alacsony pasival, ha kénytelenek drasztikusan lejjebb adni az igényeiket? Én 170 vagyok, sosem volt barátnőm, de minimális érdeklődést is mindig csak a kövér lányok tanúsítottak felém, miközben helyes is vagyok.

2018. jún. 18. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Te ugye Fidesz-szavazó vagy?
2018. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2018. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Most tényleg ennyire sok h..lye van itt, vagy csak néhány írja ki mindig ugyanazokat százféleképpen?



Na, kisfiú, párom 172 centi, állítólag, a szemetekben alacsony. Én meg egy 159 centi 50 kg, sportos, vékony csinos nő vagyok, aki után megfordulnak a pasik.

Van még kérdésed?

2018. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1: Nem vagyok Fidesz szavazó! Miért kérdezed?
2018. jún. 18. 21:15
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy 170 centis ember írja ki az összes siránkozós kérdést. Rohadt unalmas, és állandóan elmondják neki, hogy ez a picsogás sokkal visszataszítóbb, mint a magassága.
2018. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Mi számít kövérnek és mi a baj az alacsonyabb férfiakkal?

Ha valaki alacsonyabb akkor már nem is férfi? Szóval jobb egy 1.85 magas de buta, tanulatlan, paraszt, proli férfi mint egy 1.72 diplomás, tanult, értelmes és okos?

Én nő vagyok de soha nem volt a magasság szempont nálam.

2018. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Közel sem minden nő felszínes, vannak akiket még az sem zavar, ha alacsonyabb a férfi, ha egyébként jóképű, jó teste van és jó fej.

Persze a sokan csak a magasakat szeretik, de te csak a normálisakkal foglalkozz, ne a felszínesekkel. Aki ezen felül emelkedik az jó eséllyel más területeken is komolyabb, összetettebb, és nagyon sok ilyen lány van.

Viszont a komplexus az nagyon rontja az esélyeidet.

2018. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Várom hogy az a kis butus 170 cm-es pasi írjon már nekem aki szerelmes egy kicsit belém és szerintem én is hasonlóan érzek iránta, de sajnos a magasságával van elfoglalva. Kezdek féltékeny lenni a termetére. :(
2018. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Az èn pàrom 168 cm ès büszkèn fogom a kezèt az utcàn. Egyàltalàn nem adtam le az igènyeimből,sőt ellenkezőleg. Okos, intelligens, kreatìv, mindig mosolyog (imàdom a mosolyàt) fantasztikus az àgyban ès tisztelem a munkàjàt is.

Èn nem vagyok duci, 156cm ès 55 kg, sportos alkatù làny vagyok, aki szeret csinos lenni.

Nem minden a magassàg.

2018. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 írj rá te :)
2018. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!