Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Most ismertem meg egy lányt, és annyira tetszik hogy nagyon. De csak a Facebookon ismertem meg, ő Londonban lakik, én Pesten. De most jön BP-re haza, és találkozni akarunk egymással. Szerintetek elmenjek arra a randira? Igazából létezik hogy minden tökéletesen alakul, és tényleg jól megismerjük egymást, és szerelmesek leszünk? Az vajon miért van, hogy olyan szinten beszélek vele, mint ha évek óta ismernénk egymást? Olyan izgatott vagyok, tényleg ilyen jó lesz ez a kapcsolat? Szeressük egymásba?

#Budapest #London #Szerelem; izgalom
2019. febr. 26. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne éld bele magad. Én is mondjuk ilyen vagyok, de először várd meg a talit. Aztán majd kiderül.
2019. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban gondolkodsz? Vagy Londonba költöznél a kedvéért? Mert ha csak ritkán találkoztok az a szerelem kínszenvedés lesz.
2019. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan beleéled magad, ne cseszd el ezzel. Egyelőre alig ismered, azt se tudod te magad hogyan állsz majd hozzá, ha találkoztok. Lazíts, menj el, aztán majd kiderül, nem kell sehová se sietni. Mennyivel jobbak lennének az emberi kapcsolatok ha az emberek nem görcsölnének rájuk feleslegesen :D
2019. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem éld bele magad, akkor nem fogsz akkorát koppanni...
2019. febr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!