Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bízhatom e egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingus1989 kérdése:

Vajon bízhatom e egy 19 éves srác szerelmében?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismerkedtünk meg együtt dolgozunk öt hónapja.Beosztottam a srác. Egy hónapja vagyunk együtt.Egy hosszú komoly kapcsolatot adtam fel érte.Azt érzem szerelmes vagyok és ő is.A kémia nagyon jól működik köztünk.Minden időt együtt töltünk,együtt megyünk dolgozni,együtt alszunk.Viszont én vagyok a második barátnője és tartok tőle nem egyformák az érzéseink tíz év korkülönbség miatt. Én 29 vagyok.Az egész családom ellenzi egy barátnőm támogat csak. Az ex barátom kikészült teljesen.

2019. márc. 3. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se fog örökké tartani. Egy pár évig boldogak lesztek, aztán valami miatt szétmentek. Ettől függetlenül tojd le a többiek és az én véleményemet is. Éljétek meg a közös időt.
2019. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeretnél gyermeket? Amennyiben nem, akkor működhet a dolog. Ellenkező esetben nem feltétlen ajánlott különbség ez.


Mire ő odajutna, hogy gyerek...simán elmúlhat 10-15 év is akár. Persze szülhet nő 4x évesen is, de az nem egy ideális helyzet.

2019. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez klasszik pofára esős sztori lesz gyorsan
2019. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Kingus olyan sötét vagy, hogy a Sagittarius A-t egy tüdővel beszippantanád. A családod roppant büszke lehet rád.

32/f

2019. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Az ex barátom kikészült teljesen."


>Érthető. Én is letagadom az exbarátnőm, amilyen fazonnal járt (vagy jár még) utánam.


Egy 19 éves kis szopóssal jöttél össze, meglett nő létedre. Viseld a következményeit.

2019. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

“Viszont én vagyok a második barátnője és tartok tőle nem egyformák az érzéseink tíz év korkülönbség miatt.”


Ez egészen biztos. Egy 19 éves srác még nagyon máshol tart mint egy felnőtt 29 éves nő. Az lehet, hogy klappolnak ilyen felszínes dolgok, de mély kérdéseket pl tisztáztatok már? Ki mire vágyik? Mert egy 29 éves nő jó esetben tudja már mit akar, egy 20 alatti még csak most bontogatja szárnyait. Én is baromi sokat változtam 19-29 között, de 29 után max finomodtam. Ezért veszélyes csak, ha általánosságban nézzük. Ettől függetlenül eltudom képzelni hogy te kicsit infantilis vagy ő pedig kicsit koraérett így tudott összeérni az a bizonyos közös nevező...

2019. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 évesen még 16 éves szinten lévő gyerekes kis kölyök voltam. Majd az idő dönti el , de vesztení valód csak neked van igazából. Ez a felálás kb olyan , hogy a 30 éves főnők össze jön a 16 éves betanuló lánnyal ..
2019. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!