Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen virágnak örülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágnak örülne a barátnőm nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés
A kérdésem elsősorban hölgyekhez szól. Nem tudok dönteni, hogy mégis milyen virágot vegyek a kedvesemnek, mivel egyes ismerőseim szerint egy szál rózsa is elég, de más ismerőseim szerint egy csokor tulipánnak is örülne. Tehát ötleteket szeretnék tőletek kérni! Előre is köszi, hajrá!

2019. márc. 5. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én például a gerberát szeretem. :)
2019. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Neked kell ismerned a barátnődet, sosem beszéltetek róla?! Nőként semmilyen virgot nem szeretek,nem vagyok virágos van ilyen. Persze szoktam kapni azért. Cserepes virágot anyukámnak adom,gondozza ha akarja,vágott meg olyan semilyen nekem. Viszont én minden évbe vörös rózsát kapok,páromtól
2019. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ hol tart a kapcsolat.Ha még az elején és szeretnéd jelezni,hogy komolyabb az érzés a rózsát válaszd.49 Nő
2019. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tőle kérdezni, milyen virágot szeret. Mindenkinek más az izlése.
2019. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ma mar nem nagyon vesznek viragot. Penzkidobas.


Viszont humoros lenne egy zacsko koromviragtea a bioboltbol. Igy adtal viragot,de legabb nem csak kidobja. Ha van humorerzeke,meg nevet is. Ugy csomagolnam be,mint egy szal viragot.

N

2019. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy kicsit ciki, ha nem tudod milyen virágot szeret a barátnőd, ezt azért az első időszakban illik kideríteni. De szerintem vörös rózsával nem nagyon lehet mellélőni.


Ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg egyik legjobb barátnőjét vagy az édesanyját, hogy mi a kedvenc virága, de kérd meg, hogy ne mondja el neki, hogy megkérdezted. Ez működni szokott más meglepetésnél, karácsonyi ajándéknál, stb. Ezeket nem szokták visszamondani, akitől megkérdezed, tapasztalat.

2019. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!