Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha hazamennétek, mondanátok, hogy szétpuszilgatott ma titeket mindenki nők napja alkalmából, és a pasitok teljesen féltékeny lenne?

Figyelt kérdés
Mondanátok, hogy tiszta férfi arcszesz szagúak vagytok a százezer puszilkodástól, amit ajándék átadás után kaptatok csomó kollégától, ő meg elkezdene elvörösödni, morogni, meg olyanokat mondani, hogy akkor meg kéne fürödni stb.

2018. márc. 8. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Pasiként írok,hogy ez gáz. Mennyi féltékeny önbizalomhiányos pasi van te jó ég. Szerintem eressze ki a gőzt.
2018. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondanék ilyet, mert engem senki nem puszilgat szét akkor sem, ha párom van, meg amúgy sem. Ez számomra abszurd. És nagyon gáz, ha csak arra van, hogy féltékeny legyen a pasi.
2018. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés, nem véletlen írtam T/2-ben.
2018. márc. 8. 23:26
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Valoszinuleg kirohognem, de nem lenne ilyen parom eleve.
2018. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

2-es!


Azért egy kolléga nem biztos, hogy ismer téged annyira, hogy tudja rólad, hogy egy "ne bánts virág" vagy, akinek egy virág átadása után még 2 puszit sem lehet adni...


Ha tök kedvesen odahajol hozzád, milyen kellemetlen már, hogy elhúzódsz?! :D Nekem rosszul esne, ha valaki így reagálná le, ha figyelmességből meglepném egy virággal.


Sosem értettem ezt a magas fokú távolságtartást...


Oké, hogy idegeneket nem puszilok meg, na de hogy ismerősöktől, barátoktól, kollégáktól így irtózzak, hát szerintem az az abszurd.

2018. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

El se hinné.

Tudja, hogy utálok puszit kapni.

2018. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondanám neki, hogy akkor nyugodtan duzzogjon, hisztizzen, ha neki ez jó esik, de engem nem érdekel, hagyjon vele békén és otthagynám, mennék a dolgomra...Viszont én már az első ehhez hasonló megnyilvánulás után ott is hagynám, ha nem lehet vele normálisan leülni beszélni és továbbra is így viselkedik. Azzal, aki minden apróságon hisztizik és még a macskára is féltékeny, mert hozzádörgölőzik a lábamhoz, mindenbe belelát minden hülyeséget és nem bízik meg bennem, azzal én nem szeretnék foglalkozni.
2018. márc. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Külföldön élek, itt nem tartanak nőnapot, úgyhogy ilyen problémám egyelőre nem lesz.
2018. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A pasim örülne, hogy ennyi kedvességet kaptam.

Egyébként ha így reagálna, akkor megkérdezném, hogy ez miért zavarja ennyire.

2018. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk aki így adja elő magát, hogy százezer puszit kapott, tiszta arcszesz, arra én nőnap nélkül is ferdén néznék.
2018. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!