Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vörös rózsát nőnapra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös rózsát nőnapra?

Figyelt kérdés

A helyzet elég bonyolult.

Van egy lány jóban voltunk, aztán egyre inkább, kedveltük egymást és összejöhettünk volna de végül nem lett semmi, azóta is jóban vagyunk mint barátok de nagyon elszánt vagyok arra, hogy legyen újra valami.

Nőnapra csináltam neki egy kis apróságot

[link]

Szerintetek a vörös rózsa mennyire jó ötlet ez mellé?

19/f



2019. márc. 5. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fogalmad sincs, hogy mit jelent a vörös rózsa? Egy pár vagytok? Kölcsönösen szerelmesek vagytok? Nem! Akkor ne adj neki, mert a vörös rózsa jelzés értékű.
2019. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor? Rózsaszín, fehér, narancs?
2019. márc. 5. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
VÖRÖS mint a munkásosztály vére, amit a gonooosz kapitalizmus kionotott.
2019. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőle függ... nekem személy szerint fantáziátlan és kommersz. Meg utálom a vágott virágot is tehát felejtős.
2019. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tetszik a második válasz, veszek neki egy vöröset s elszavalom a kommunista manifesztot.

Amúgy szerintem maradok a rózsaszinnél, vagy még láttam egy szivárványszinűt csak félnék az túl giccses lenne

[link]

2019. márc. 5. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Válassz narancsot, barackot, lilát, rózsaszínt vagy sárgát.
2019. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!