Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőnapra lehet fekete rózsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnapra lehet fekete rózsát ajándékozni?

Figyelt kérdés
Csak mert most olyanokat olvasgattam itt-ott hogy az elvileg a halált szimbolizálja. Hát nem tudom, ha esetleg igen, biztos elég fura gesztus lenne.. "tessék, remélem meghalsz".

2014. márc. 2. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
XD Jól néz ki, de inkább ne, válassz valami más színt.
2014. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a fekete nem nyerő szín. Akkor már inkább kék.
2014. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ASOT ***** válasza:
de ha a csokor közepére teszel egy szál élénk vörös rózsát és piros élénk vastag szalaggal kötöd át akkor még különleges is lehet.
2014. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:
amúgy én nem tenném, vegyél tavaszi vidám sokszínű csokrot.
2014. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kifejezetten örülnék neki, szeretem a sötét dolgokat, 23L
2014. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy tetszene az illetőnek mert ilyesmi az ízlése, akkor miért ne? A többi színű virág amúgy is elég snassz.
2014. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt figyeld lassan a nők még a virágok között is válogatósak lesznek, akármit nem vehetsz nekik lassan :)

Lassan már abból is csak a különleges meg drága lesz jó, különben nem szereted :)

2014. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Aha hát, akkor lehet csak más szín kell, majd körbe kérdezősködök, aztán ha nem jó a fekete majd lesz sötét kék,


Én is arra gondoltam hogy a fekete olyan extra, de hát mondjuk egy rózsaszín, kék, lila rózsa se mindennapi (kivétel neked 23/l te remélhetőleg kapsz majd egy feketét)

2014. márc. 2. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:

A fekete a leírton kívül még a gonosz befolyást is jelképezi. Szerintem igazán szép lehet egy olyan rózsa, ami természetesen többszínű, mint pl. ezek:

[link]

[link]

[link]

vagy egy bársonyszirmú (bár ilyennel csak piros vagy bordó színben láttam):

[link]

Szerintem ezek szépek, és különlegesen is. Ezen kívül természetesen ilyenek, nekünk olyan rózsabokrunk is van otthon, ami színátmenetes (sárga-bordó) virágot hajt, aminek a bordó része bársonyos. Szerintem inkább ilyenben gondolkodj, vagy ha mindenképp sötétet akarsz, akkor kékben, de az az elérhetetlen szerelem iránt táplált reményt jelképezi.

2014. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7-es: Ha tudod, hogy a párom milyen virágot szeret, akkor olyat veszel neki. Nem kell sokat költeni, meg egész csokrokkal beállítani, egy szál is elég, de azért akarj már a kedvére tenni! Még csak az sem kell, hogy apropó nélkül vegyél, de ha igen, akkor eröltesd már meg magad! Ezt persze cserébe is elvárhatod tőle.
2014. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!