Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel még mindketten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel még mindketten a szülőkkel élünk. Hogyan oldjuk meg a hétvégi együttléteket?

Figyelt kérdés
Ő 25 éves, én 27. Alapból kb. 100 km-re lakunk egymástól, így leginkább hétvégeken tudunk együtt lenni. Ők is és mi is egy viszonylag kis lakásban élünk, ahol elég gáz lenne egész hétvégén kerülgetni a szülőket felnőtt létünkre, annyira régóta pedig még nem vagyunk együtt, h összeköltözzünk és egyébként is több szervezést igényelne, h melyikőnk költözik a másik városába és hagyja ott az állását stb. Szerintetek hogyan kivitelezhető ez, h ne zavarjuk egymás családját és mi is jól tudjuk magunkat érezni?
2019. márc. 7. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hotel
2019. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden hétvégén legyen wellness és ott lehet dugni kifulladásig. :-)

Ha meg nincs rá pénz, akkor gondolatban....

2019. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Vannak néhány órára bérelhető szobák. Ilyen nincs valamelyikőtök közelében?


Ha valamelyik család nyitottabb, meg lehet velük beszélni, hogy menjenek már el bevásárolni egy-két órára (tapasztalat:).


De én anno megtanultam ezt halkan lerendezni. Nem a legjobb, de ha nincs más, megoldható.

2019. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a szexről van szó. Egyikőnknek se kényelmes a szülőket két-három napon át egy 60 négyzetméteres lakásban kerülgetni, egymás szájában lenni, sorakozni a fürdőszobára várva stb. Nem lehet egy jó reggelit se közösen csinálni, ha a szülők még alszanak. A hotel minden hétvégén azért elég költséges lenne.
2019. márc. 7. 15:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálunk például még a tévé is áthallatszik a másik szobába, ha én később fekszem le.
2019. márc. 7. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti már felnőttek vagytok nem gyerekek.A szülőknek is tudniuk kellene.A pasifizethetbe egy termálfurdős délutánt a szuleinek.Lenne 3-4-5 órátok egymásra.
2019. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyit tudnék mondani, hogy vagy elviselitek ezt így, vagy az egyikőtök fogja magát és albérletbe költözik.
2019. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Egyikőnknek se kényelmes a szülőket két-három napon át egy 60 négyzetméteres lakásban kerülgetni, egymás szájában lenni, sorakozni a fürdőszobára várva stb. Nem lehet egy jó reggelit se közösen csinálni, ha a szülők még alszanak" - Mi lesz, ha nektek lesz gyereketek? :-D
2019. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kb. ez a helyzet, annyi különbséggel, hogy szerencsére nem olyan kicsi egyikünknél sem a ház, meg kicsivel több a km. Sajnos vagy nem sajnos ezt az időszakot, úgymond így kell átvészelni. Ha pedig tényleg szeretitek egymást, és úgy gondoljátok jöhet az összeköltözés. Jelenleg én is és a párom is dolgozunk, másfél éve vagyunk együtt. De tervezzük az összeköltözést hamarosan. :)

Én azt tanácsolnám, hogy toleránsabbnak kell lenni az átlagnál, mert ugye a szülők is ott vannak, nem mindent lehet úgy, mintha kettesben lennétek. De nyilván nincsenek a nyakatokon a szülők, tehát nem olyan elviselhetetlen..

2019. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, az utolsónak különösen, reméltem, hogy tud valaki saját tapasztalatot írni és tanácsot adni. :)
2019. márc. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!