Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megértetni a barátnőmmel (én is lány vagyok, legjobb barátnőmről van szó), hogy HAGYJA MÁR A FRANCBA a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe elképesztően belezúgott. Ok, elhiszem, hogy ez neki fáj, hogy emiatt szarul telnek a napjai, stb. De akkor is, szerintem kellene, hogy használja a fejét, amivel bizony néha felül kell írni a szív óhajait. Mivel nem kell a srácnak (régen kavartak, szex nem volt), már nem érdeklődik iránta, ezért mindent elkövet. Mélyen dekoltált felsőbe, miniszoknyába illegeti magát a srác előtt, élénk rúzzsal, holott ez egyáltalán nem ő, korábban sosem öltözött kihívóan. Sőt. Mindig a bő, kényelmes, túlméretezett ruhákat hordta, vagy valami nem feltűnő, nőiesen konzervatív darabot. Kényelmetlenül érezte magát ha ki volt csípve, és megnézték. Most meg ezek a mélyen dekoltált fekete csipke trikók, rövid bőrszoknyák... Mindezt, hogy a srác észrevegye, holott a srác, amikor érdeklődött iránta, akkor a kényelmes, bő, túlméretezett ruháiban mozdult rá. Ezért is nem értem, hogyha az eredeti stílusában kellett - és nem kellett a srácnak, akkor miért hiszi, hogy a qrvás cuccokban majd felfigyel rá? Meg üzenetekkel bombázza, kommentelget, likeolgat neki, holott a srác valamikor tavaly télen posztolt utoljára bármit is, ezért az ezeréves posztjait kommentelgeti meg imádozza. Régen randiztak, csókolóztak is, szóval igen, volt idő, hogy ez a srác hajtott a barátnőmre, aki iszonyatosan szerelmes volt belé, és hát gondolom még most is az. De aztán a srác érdeklődése alább hagyott, azt hiszem 4 vagy hány randijuk volt, de nehéz összeszámolni, hogy mi számít randinak. Amúgy szex nem volt, odáig nem jutottak. De ezt már írtam. És mondom, akkor még a "csúnya" ruháit hordta a barátnőm, mégis érdekelte a srácot. Szóval nem értem, miért hiszi, hogy a qrvás cuccokkal, meg az állandó nyalizással facebookon tudja majd újra fellobbantani a lángot benne. Közben meg persze szerelmi bánata van, meg minden. Hívogatja is, sms-eket hagy neki, minden ürüggyel megpróbálja rávenni találkára...
2018. szept. 7. 03:19
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szegény barátnőd azt hiszi ,ha kurv#s@bb ruhákat hord,akkor szebblesz,de nem,a ruha nem tesz széppé valakit.

Barátnőd ostoba liba,menjen inkább a sarokra na ott észreveszik.

2018. szept. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence_ ***** válasza:
63%

Magától senkit nem lehet megmenteni.

Barátként elfogadni és vigyázni tudsz rá!

2018. szept. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Ő az a tipusú ember aki csak és kizárólag a saját kárán fog tanulni.
2018. szept. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem te fogod megertetni vele, hanem az elet. Ezt meg te nem erted. Ugyanannyira vagy kitarto hogy kiabranditsd ot, mint amennyire o kitartoan rajong...

Mindketten fiatalok vagytok es tapasztalatlanok. Javaslom, hagyd, mert majd ugyis kinovi. 40 evesen nem az utan a srac utan fog mar szaladni ugy se :D

2018. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy ez feltétlenül felnőtt párkapcsolatok kategória, de ez nem leszólás, csak megjegyzés. A barátnődet meg nem fogod tudni lebeszélni erről sajnos. Itt egy dologban lehet reménykedni, hogy a csávó normális. Ha az, akkor egyszer nagyon el fogja küldeni a csajt melegebb éghajlatra, de sírásig. Akkor szerintem ott kell legyél neki, hogy túllendüljön a mélyponton. A rosszabbik eset, ha a csávó aljas, akkor ki fogja használni az alkalmat, és tipikusan a barátnőd lesz az, akit unalmába néha megdug, a barátnőd meg örülni fog neki, mert azt hiszi, hogy most akkor ők járnak. Ez meg addig fog menni, amíg a csávó talál egy barátnőt. A legkisebb esély arra van, hogy a csajnak megjön az esze magától. Ezt most hagyd szerintem rá.
2018. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod és nem is szabad lebeszélned róla.

Neki kell felismernie és megérteni a helyzetet és tanulnia belőle.

2018. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!