Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet felnézni a férfiakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felnézni a férfiakra, értelmesnek látni őket, miközben a 99%-uk számára egy dekoratív nővel dugás lehetősége MINDENT felülír?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 00:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
:-D
2019. márc. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Ha van lehetőségem illetve nekem se és az adott lánynak sincs párkapcsolata (nálam ez kizáró ok), miért ne használjam/használjuk ki az alkalmat, el lehet hinni kevés olyan férfi van aki ilyen lehetőséget elcsessze.

Ettől függetlenül miért ne lennék értelmes, attól hogy szeretem a szexet, még tudok kulturáltan viselkedni. Ha az adott lány társasága leköt, számomra az is felüdülés és kikapcsol

2019. márc. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Diavolino44 ***** válasza:
40%

Másképp vagyunk kódolva, ez olyan miért van az, ha egy férfi házas, kapcsolatban van az sok esetben sokkal vonzóbb egy nőnek mint aki egyedülálló, de lehetne mondani, az intelligenciát, magabiztosságot is.


De pl egy férfit kb semmire sem érdekli, hogy az a no koldus. Ha tetszik neki el tudja vele képzelni az életet. Egy no hanyatt-homlok menekülne, h meg el se tudja magát tartani, milyen férfi az olyan.

2019. márc. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Ezek szerint egy nem dekoratív nővel való dugás értelmessé fog tenni? Tök jó, megyek, becsöngetek reggel a szomszéd pirinénihez.
2019. márc. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Így a kerdésed után nekem az is gyanús, hogy egyáltalán van-e fogalmad arról, hogy mit jelent az a szó, hogy "férfi " Remélem nem személyes megtapasztalás ihlette :)
2019. márc. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Neked tulajdonképpen az a problémád, hogy a kiszemelt pasik nem téged dugnak meg, igaz?
2019. márc. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Ez annyira sztereotíp, minthogy nálatok mindent felürír, hogy egy nagy faszt szopjatok amihez vastag bankszámla tartozik
2019. márc. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

jajjjnee ez az én rémképem! most miért kellett feltépni a sebet?

nagyon féltékeny vagyok pont ez a dolog miatt. ez vmi kib..ott statisztika?!?!?

2019. márc. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
az ilyen kérdéseket miért nem törlik?
2019. márc. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Bizonyos kor es/vagy bizonyos ertelmi szint utan mindket nem rajon arra h jobb ha valaki kevesbe dekorativ amde szeretnivalo es szeretet adni kepes fekszik melletted MINDEN NAP mintha beesik az agyadba szokoevente egy 10/10es.


Sosem felejtem el amikor a szamomra 10/10es egy 10/10es szex utan felajanlotta(!) h nala alhatok es ad kulon takarot, majd befordult a fal fele. Mikozben en szerelmesen olelgetni es puszilgatni akartam es odakuporodni a karjai koze es ugy maradni orokre.


Kell a francnak az ilyen.


Na ugyanez ferfiaknal valahogy ugy zajlik h huuu micsoda bomba teste van de mirol beszelgessek vele?

2019. márc. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!