Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közeledjek felé így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé így?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi. 30 éves, én pedig 20. Tudom kicsit sok a korkülönbség.


A legeleje óta nagyon odavagyok érte. Azt sem tudom mit csináljak ha jelen van, mekegek meg habogok ha pedig hozzám szól dadogok.

Ha sikerül kimondanom valamit meg tök értelmetlen dolgot.. Teljesen zavarba hoz és mindig annyira szégyellem magam miatta, mintha nem is én lennék.


Szeretem őt. Az illatát, a mosolyát...


Azonban túlságosan nem akarok rányomulni. Szeretnék neki valamilyen úton-módon jelezni hogy nem közömbös nekem de túl egyértelmű se legyen, nem akarom mindenki ha kikosaraznak rólam beszéljen.


Néha rám dob egy üzit, de olyan alapvetőeket csak.. Mikorra kell menjek dolgozni vagy valami hasonló. Néha én is írok neki, tud -e valami film címet.. Viszont 3 mondat után alább hagy az irogatás, mert nem felel.


Keresi a tekintetem azonban ha többen vagyunk. Belezavarodok.


Mit csinálnátok?


2019. márc. 11. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lehet veled a szex, akkor is ilyen szende nyomi vagy? :D Hagyd, nagyon gáz vagy és nőként mondom.
2019. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene hagyni? Beszélgess vele többet, csak lesz valami.
2019. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1.es, az hogy te Nőként, nem tudod milyen szeretni, viselkedni meg pláne az pontosan elárulja a nőiességed, ami pedig azt jelenti semmivel sem vagy különb nálam, legfeljebb nagyvilágibb de erre nem biztos én büszke lennék!
2019. márc. 11. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
"Azt sem tudom mit csináljak ha jelen van, mekegek meg habogok ha pedig hozzám szól dadogok." és te oktatsz engem ki? ovis korban még okés, de 8 éves kor felett nem. Én már régen túl lennék vele jó pár orgazmuson, de meg csak mekegsz. :D
2019. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ebben egyetértünk. :D Abban biztos vagyok jó pár emberrel túl vagy egy pár orgazmuson ;) Az viszont 8 éves felett is gáz :D
2019. márc. 11. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Először is a korkülönbségre reagálva: én 23 éves voltam, amikor összejöttem a vőlegényemmel, ő akkor 33 volt. Már hat éve vagyunk együtt, tehát én most 29 vagyok, ő 39. Nálunk a körkülönbség hatása nem nagyon érződött a kapcsolat kezdetekor sem, azóta pedig még egyre kevésbe érződik. Nem egy infantilis hülyegyerek a párom, én sem vagyok koravén, egyszerűen így passzolunk.


Az, hogy keresi a tekinteted, arra utal, hogy valószínű, hogy tetszel neki. Biztosan tudod, hogy nincs senkije? Lehet, hogy azért nem közeledik feléd, mert foglalt? Ha egyedülálló, akkor is lehet számtalan olyan ok, ami miatt nem nyit feléd (pl a főnököd; nincs annyi önbizalma, hogy elfogadja, hogy tetszik neked; nem ismer eléggé, és nem ismeri a gondolkodásodat; ő komoly kapcsolatot szeretne, családot, esetleg te valami könnyedebbet... stb., stb.). Nem mondom, hogy nem érdemes próbálkozni, mert valakinek csak egy kis noszogatás és megerősítés kell, de ha nagyon elzárkózik, ne erőltesd szerintem.

2019. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!