Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érzi úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy az élete értelme fiatalkorában volt, azóta pedig csak börtönben él?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy az életem értelme a szerelem lehetett volna, azóta pedig csak agyhalál van és lelki börtön egy öregedő testbe zárva. Mit kezdjek magammal öregen? Olyan lassan telik az idő.
2019. márc. 11. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem ezt szerencsére...
2019. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek más az élet értelme. A te dolgod, ha azt érzed most, hogy börtönben élsz. A te életed, a te döntésed, a te felelősséged. Úgy élsz, ahogy akarsz. Te teremted meg az életedet, nem más.


Öregen? Hány éves vagy 55? Ha alatta, akkor csak egy sirdogáló önsajnálattal küzdő egyén vagy.


Hobbiddal mi a helyzet? Olvasás, sport, haverok?


Nekem elég gyorsan telik az idő. Már 2 éve, hogy meghalt 56 évesen anyukám daganatban. Már két éve nem mondhatom azt neki személyesen, hogy Szeretlek és hiányzol Anya.


Próbáld meg magadból kihozni a maximumot.

2019. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, megpróbálhatnál mondjuk felnőni, vállalni legalább saját magadért a felelősséget és saját értékrendszert, saját értelmet teremteni az életednek. A szerelemben keresni az élet értelmét még rosszabb, mint a boldogságban. És ez nem azt jelenti, hogy az ember ne legyen szerelmes vagy boldog, csak azt, hogy az élet messze-messze túlmutat ezeken.
2019. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

#3

Végre előremutató hozzászólásokat is olvasni itt. Ébredezik a magyar...

2019. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. fordítva. Az egész gyerek- és fiatalkorom egy börtön volt, még mindig itt tartok 30 felé. De már látni vélem a fényt az alagút végén.
2019. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom sajnálni azokat, akiknek annyira üres életük van hogy a szerelem az életük értelme.. Önsajnálat helyett kezdj el önismerettel foglalkozni és keres tartósabb, érdekesebb, jobb célokat egy túlértékelt, múlandó érzelemnél..
2019. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, én fiatalkoromban éreztem magamat börtönben.
2019. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magyarul semmi célod nincs az életben.
2019. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 70 felett vagy,megértem a kesergésedet.
2019. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A létnek sem fiatalon , sem idősebb korban nincsen értelme, egy (szerencsére ) véges idejű sodródás , kitaszítva a semmibe. Szomorú, de törődjünk bele, és amíg még tehetjük igyunk egy kis bort , olvassuk Emil Ciorant és hallgassunk minél bánatosabb zenéket.
2019. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!