Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik tényleg így jött össze egy fiúval?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több olyan kérdést látok az oldalon ahol azt kérdezik mit szólnának hozzá a lányok ha utcán vagy buszmegállóban odajönne hozzájuk egy fiú ismerkedési szándékkal.Vannak olyan emberek akik tényleg így jöttek össze?

2019. márc. 11. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jöttem így össze lánnyal, de volt pár randi. :)
2019. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én így jöttem össze a párommal.
2019. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Randiztam így pasival, de nem lett belőle kapcsolat. A probléma nem az ismerkedési móddal volt.
2019. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám a plázában, ruhaboltban jött oda a barátom ismerkedni. Előtte egy-két percet szemeztünk már
2019. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
#3+1
2019. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Velem is történt már ilyen, hogy leszólítottak a buszmegállóban és megmondom őszintén, hogy minden átfutott az agyamon csak az nem, hogy bárhová is elmegyek vele vagy szeretném megismerni... Én tényleg megijedtem és nagyon furcsa, bizarr volt az egész szituáció. Egy tök idegen srác szólított le, életemben nem láttam korábban és csak úgy ott termett mellettem a semmiből, majd elkezdett velem beszélgenti, mintha legalább 1000 éve ismernénk egymást. Nekem ez nagyon nem szimpatikus és senkivel sem mennék el így randizni, legyen bármilyen rendes, kedves, aranyos. Az más, ha már ismerjük egymást valahonnan vagy legalább látásból ismerjük a másikat vagy valami, de ha abszolút semmi kapocs nincsen, akkor számomra ez furcsa. Másoktól sem hallottam még sikeres sztorikat, amik így indultak. Én azt gondolom, hogy nem ez a legjobb módszer...
2019. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

6. De ez a baj, hogy amit leírtál ez csak a te egyetlen női oldalad.


Ha egy srác odamegy 100 lányhoz és köztük csak 10 is van, aki nyitott az ilyen fajta ismerkedésre (de szerintem ennél több is van, ha bejön nekik a srác, aki odamegy hozzájuk), akkor a srác abból azt fogja levonni, hogy van értelme az ilyen fajta ismerkedésnek, mert vannak csajok, akik nyitottak rá.

2019. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem vonaton szólítottak le, amúgy kedves, szimpi srácnak tűnt, csak nem vette észre a jegygyűrűmet... szerintem ennek a “leszólítósdinak” akkor van értelme, ha szemeztek egymással, minimum összemosolyogtok, vagy vmi, az ilyen “semmibőlfelbukkanokéselhívlakkávézni”-nak nem igazán... (és pillants rá a kezére).
2019. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én több lánnyal, nővel ismerkedtem így meg. A vonat is nagyon alkalmas rá. Látni, ki az aki nyitott rá. Aki telózik, olvas, ablakon bámul ki, látványosan elfordul, stb, azt nincs értelme megszólítani. Egy megállóba, aki hátat fordít, azt nem szólítom meg, de aki szembefordul, rám néz többször, mosolyog, stb, azt igen.
2019. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, a 8-9-esek kapiskálják a lényeget.


1. Olyanhoz menj oda, aki egyedül van, nem társaságban.

2. Olyanhoz menj oda, aki nem a telefonjával foglalkozik, nincs füles bedugva a fülébe.

3. Olyanhoz menj oda, aki láthatóan nem siet, rohan sehová, hanem nyugodt tempóban megy.

4. Olyanhoz menj oda, aki már legalább több rád pillantással, esetleg szemezéssel vagy egy hosszabb pillantással jelezte, hogy érdeklődhet irántad.

2019. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!