Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Romantikus emberek elgondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus emberek elgondolkodtatok már azon, egy séta közepette a párotokkal, hogy azon a helyen 65 millió évvel ezelőtt milyen események történtek?

Figyelt kérdés
Pl. annak a padnak a helyén, ahol éppen sétáltok, ádáz küzdelem folyt, pl. egy Tyranosaurus Rex lehet ott terített le egy Brontosaurust.
2019. márc. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha történelem órát szeretnék, akkor megnézek valami dokumentumfilmet üres óráimban. Ha romantikus percek vannak, akkor pont nem egy T-Rex fog az agyamban járni.
2019. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig milyen romi lenne egy fosszílián pirospacsizni.

32/f

2019. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Rendszeres ilyenen kattogok. Tegnap pl. kimentem a Dunához és ahogy néztem a Napot, elgondolkodtam azon, hogy vajon mennyi olyan galaxis van, ahol hozzánk hasonló vagy sokkal fejlettebb életformák élnek, mit csinálhatnak éppen, milyen a társadalmi rendszerük felepítése, hogy élnek. Szuperérzékeny INFJ-ként eleve csodabogárnak tartanak páran. 🙂
2019. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
T-rex itt nem járt, Brontosaurus sem, nekünk csak a mecseki dínó jutott. :)
2019. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Néha gondolkozok hasonlókon.
2019. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Karena26 ***** válasza:
53%
Nem dícséri a partneredet a tény, hogy a randitok kellős közepén te sárkányokról álmodozol! :D
2019. márc. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább az idegen földön kivűli látogatókon gondolkozom el, hogy a maják hogyan tudták eltüntetni a nyomokat !!!
2019. márc. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Azon nem, de pár évszázaddal visszábbra szoktam gondolkodni, pl. hogy ebben a házban vajon hány gyereket szültek és hány ember halt meg, vajon ezen az udvaron hány tehén volt vagy ebben a templomban szakállas volt-e a pap és hogy hívták. Adott esetben a páromnak is felvetem ezeket.
2019. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!