Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan férfi aki szeret de nem tudja kimutatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.2éve vagyunk együtt idén nyáron házasodunk . Sajnos a völegényemnek vannak hibái ,az egyik ezek közül hogy nem tudja kimutatni az érzelmeit csak mikor ittas állapotban van . Ritkán mondja hogy szeret ,szivem szerelem megszolitást is csak sms-ben van facebookon irja.

2019. márc. 14. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az én pasim se tudja. Kedvenc vicce a " ha változás lesz,szólok". De a tettei azért mutatják hogy szeret. Ez nem nsgy hiba ha el tudod fogadni hogy ilyen.
2019. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod . Néha meg is bánt a párom de szerintem nem veszi észre mert mikor mondom azt mondja nem azt akarta .
2019. márc. 14. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok.. ez elég sok férfinél probléma. én speciel azért lettem ilyen mert egy elég elhidegült családi környezetben nőttem fel. szüleim nem mondták hogy szeretnek, nem öleltek meg stb. emiatt én is nehezen fejezem ki az érzelmeim. + a csapból is az folyik hogy az "férfiatlan" ezért ciki. nyilván ez nem jó, de ha te tudod, hogy szeret akkor az a lényeg :)
2019. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen az én párom is igy nőtt fel . Az édesanyja kiskorában meghalt az édesapja pedig csak nőzött .
2019. márc. 14. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki szeret az kimutatja. Sokan kertelnek ha erről van szó, de az az igazság, hogy amint az ember találkozik valakivel akit tényleg szeret akkor folyamatosan ki fogja ezt mutatni. Mert ha valakit szeretsz akkor ezt lehetetlen nem kimutatni. Akik itt azt írják, hogy ők sem nagyon tudják kimutatni egyszerűen csak nem találkoztak még olyan emberrel, akibe valóban szerelmesek.

Én a helyedben nem mennék hozzá. Ha el tudod fogadni, hogy nem igazán szeret akkor sem. Mert ha ezt a nagyon alapvető családi dolgot nem tudta kinőni, akkor a többi okozott lelki sérülést sem. De hidd el, hogy nem szeret téged.

Láttam már ilyen "jajj én nehezen mutatom ki az érzéseim" férfiakat más-más nők mellett. Ahol valóban szerették a lányt ott bizony igazi nyálas, hős szerelmes stílusra váltottak.

2019. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért akar elvenni ?
2019. márc. 14. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nyálas,hősszerelnes típusú pasi nem is kéne. Nem papucsot kerestem. Sorry.
2019. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja es lehet hogy nem mondja napi10x hogy szeret,de mikor szülés után majdnem trombózist kaptam s vérhigitó szurit kellett kapjak,mindenz zokszó nélkül benyomta nekem .Ha beteg vagyok,ápolgat,levest főz. Ha ez nem azt jelenti hogy szeret,akkor nemtom mi.
2019. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is férfi vagyok és igen én is elég nehezen tudom ki mondani inkább a tetteim beszélnek helyettem egyszerűen csak túl kínos sokszor persze egy érett kapcsolatban már nem az de még a kapcsolat első-három fázisában még az
2019. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!