Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyezik az életcélod a párodéval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyezik az életcélod a párodéval?

Figyelt kérdés
Mit tartasz te az életed céljának, és mit tart ő annak? Szoktatok ilyenekről beszélgetni?
2019. márc. 15. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
kutyák
2019. márc. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom, egyezik. Átlagos céljaink vannak: házasság, gyerekek, jó állás és szép lakás. Ebből még csak a lakás és a jó állás van meg, de házasság is lesz hamarosan.
2019. márc. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Laza kapcsolatban vagyok, szóval róla írnék.

Nem, nagyon nem...

Ő lazán megvan a hétköznapjaiban. Többet akarna, de nem tesz érte. Elvan a 6 órás munkaidejével, nem képzi magát, nem fejleszti a személyiségét. Hazamegy, kajál, alszik és ilyesmik. Semmi hobbija. A célja, hogy gyereket akar, utazgatni és ilyenek.

Én hajtok a többre. Dolgozom 8 órában, csinálom az egyetemet. Egyetem utánra tervben van a rendes munka mellett más jellegű pénzszerzés is. Van pár hobbim, rengeteg dolog érdekel, próbálom magam fejleszteni. Gyereket régebben akartam, már nem. Célok terén nem akarok beszürkülni, hanem folyamatosan új dolgokat akarok kipróbálni és egyre több dolgot megismerni a világról.

Párszor szóba kerültek ezek a dolgok, de nem igazán akarta megérteni, hogy miért fogja pár év múlva megszívni. Lényegében ezek miatt is csak laza köztünk a kapcsolat.

2019. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
sosem egyezett,
2019. márc. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Neki az hogy otthon legyen és ne kelljen dolgozni .


Beszélgetni felesleges mert ritkán van ötlete az is üres szocseples de ő javarészt inkább ki se talál semmit.

2019. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyezik, ezért ő a férjem. 😊 Semmi extra egyébként: járjon le a hitel a házunkon, értelmes, okos nőket nevelni a lányainkból, amíg kicsik, addig minél több élményt szerezni velük együtt. Én szeretnék egy kis céget, amiben a férjem támogat, ő pedig még tanulna, amiben én támogatom. 😊
2019. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3 és #5 nálatok ti vagytok a nő vagy a férfi? Bő s ha nem ide vág a kérdés csak kíváncsi vagyok.


Amúgy nálunk nem nagyon egyezik.


N

2019. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én a férfi vagyok.

De nem nő specifikusan írtam, mert van jóbarátom aki ugyanez férfiban, bár ő tervez, repkednek a nagy szavak, elméletek, megoldások, de olyan mintha Andersentől idézne..


De nekem a párom is ilyen.. van, elvan, tulajdonképpen mindíg csinál valamit, a legnagyobb vágya a sok gyerek legyen azt kb ez az eleje és a vége.


Nekem még lenne azért a világból látni valamit, külföldön élni de nem megélhetés szinten hanem mert ott akarunk élni, munkám miatt megoldható bárhol lehetek, de ezek esélytelenek így letettem róla.

2019. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen egyezik. Mégis mit keresnék valaki olyan mellett, akivel nem egy irányba haladunk? :) A mi céljaink nem a klasszikus "ház - gyerek - stabilitás" kombó körül forognak, de megvan az ország, ahol élni szeretnénk és a körülmények, amiket meg szeretnénk magunknak teremteni. Szoktunk erről beszélgetni, főleg, amikor valami olyat teszünk, amivel közelebb kerülünk a a céljainkhoz.
2019. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!