Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hordanátok erényövet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hordanátok erényövet, ha a barátnőtök felizgulna rá?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
Sztm kezeltesd magad!
2019. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Asszony kifejezetten imádja mikor le vagyok zárva. Sőt, amikor megjön neki, akkor alap, hogy le vagyok zárva, hiszen úgysem használhatja a farkam. Ilyenkor úgy maszturbál, hogy a farkamra felrakott erényövet markolássza. Totál felpörög, hogy nekem nem lehet ekkor orgazmusom.


Amikor eljutott a csúcsra, utána még a mellbimbómat is szokta ingerelni, hogy azért jusson valami kicsit élvezet. Bár ez ismét neki élvezet hiszen a farkam állna, de nem tud és mellé agyban is totál felizgulok.

2019. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Igen, hordanék, ha a barátnőmnek ez izgató lenne.

Szintént nagyon jó játék tud lenni amikor be vagy zárva és a farkaddal

Nem tudsz elélvezni csak ha a popsiddal játszanak :)

2019. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

pont a korábban belinkelt ketrec van nekem, a volt barátnőm nagyon imádta... gyakran húzta az agyam, miközben a "kalodámat" izgatta.


szval a válasz: igen.

2019. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen!
2019. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, hordanak. Csak nehéz olyan barátnőt találni aki ezt szintén izgatónak tartja.

Sajnos a legtöbb nő hanyatt homlok elrohan ha erről lenne szó.

2019. márc. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!