Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a barátnőtök ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök ilyet adna nektek, szívesen hordanátok? Tetszik ez nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom mit adhatnék a barátomnak és találtam ezt a karkötőt: [link]

Természetesen övé lenne a "Hers" én pedig a másikat hordanám :)

Mit szóltok? Jó ötlet?

Vagy ha nem, egyéb javaslat?

Köszi :)


2015. máj. 20. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt miért kell kérdezni? Ha ilyesmit kap egy pasi a barátnődtől, akkor azt azért adja, pláne ha alapból kettő van belőle, mert ezzel szeretné jelezni neked, hogy szeretnéd ha viselne, mint a kettőtök összetartozásának jelképét. Ez valami, ami emlékeztet titeket egymásra. Teljesen jó ötlet. Írom én ezt pasiként.
2015. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A volt barátnőm csinált nekem pár karkötőt.

Az elején aranyosnak tartottam.

Aztán már csak azért hordtam, hogy ne kérdezgessen már, hogy "miért nem hordod a karkötőt?"


Ez egy olyan karkötő lenne amit állandóan hordanátok igaz? Mivel elég lányos karkötő nemhiszem, hogy szívesen hordaná egy hónapnál tovább mivel én sem.


Ha mindenáron karkötő én egy ezüst, lánc karkötőnek örülnék.

Esetleg lehetne rajta egy tábla amin a neved áll.

2015. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok...Akkor szívesen hordanám, hogyha fekete lenne a kék része...az úgy jóval olcsóbb is lenne mint egy ezüst karkötő.
2015. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hármas. Ajándékba akarja adni a srácnak akit kedvel. nem a divatolás a cél, és legfőképp nem az érdekelte a kérdezőt, hogy te a tiéd amit kaptál valakitől hordod-e még vagy sem.

Az meg hogy mennyibe kerül, ne értem hogy jön ide. Két ember aki szereti egymás nem azzal foglalkozik egy ajándéknál mennyibe kerül ha meg tudják venni. Ez egy emlék az egyik embertől a másiknak. Egyszer kell megvenni és akár 1 forint akár 1 millió ugyanannyit ér. Az értéke pont annyi, mint amit egymásnak jelenek amikor ránéznek. Ennyi.

2015. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jólvan bocsánat adj át a rendőrségnek!

Csak leírtam én minek örülnék (illetve minek nem) mert hát...végülis ez volt a kérdés

2015. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En mint fiu, ilyen karkotot nem hordanek.
2015. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat:) ezért kérdeztem meg, mert attól tartottam lányos.. de most akkor megint nincs semmi ötletem:D
2015. máj. 21. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra a célra amire szeretnéd adni neki ezt mint ajándék, szerintem egy sima bőrcsíkból fonott karkötő is tökéletesen eléd. Vagy egy ezüstözött nyakláncmedál amire mindkettőtök neve fel van vésetve.

De hidd el, ha tényleg csak azt akarod kifejezni vele, hogy egymáshoz tartoztok ez is tökéletesen megfelel. Nem az számít más mit gondol erről, kettőtöknek veszed.

2015. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!