Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudja hogy meleg vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja hogy meleg vagyok, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki tudja hogy hogy érzek iránta és a kegutóbbi bulin eléggé úgy vieskedett mint aki belém van esve.

A gáz az hogy ezt már 2szer eljátszotta és én már nembírnám ha mégegyszer összetörne engem szóval jólenne valahogy megtudni az igazat. Rólam fixen tudja hogy meleg vagyok és hogy szerelmes vagyok belé. Ennek ellenére elég sok olyan jelet küld és úgyis viselkedik mint ha egy ár lennénk és ez a legutóbbi közös programon már másoknak is feltűnt. Nemtudok mitévő legyek félek hogy megint lekoptat.:(



2019. márc. 20. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele..majd elkezd keresni, ha érdekled
2019. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De egyszerűen nemtudom miért csinálja ezt,nagyon szarul esik.

Tudja hogy szeretem és nyomul en hülye hagyom magam ezek után meg lekoptat.. :/

2019. márc. 21. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le őt te. Ne hagyd, hogy játsszon veled! Csak azért, mert neked bejön, nem tehet meg veled bármit. Állj ki magadert.
2019. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó barátom akivel szintén ezt csinálta egy srác. Legszivesebben pofán vágtam volna. Mert ez nagyon szemét dolog. A barátom sajnos már nagyon ki volt. S nem értette mi ez az egész. Egyszer közeledett felé máskor meg egyáltalán nem. Egyszer iylen egyszer olyan volt.


Majd a vége az lett hogy össze jött egy csajjal..

A mai napig nem tudjuk mi volt ez de szegény barátom tökre ki volt. Azóta már van valakije aki igazan szereti.


Állj ki magadert és szard le ezt a tuskót. Nagyon szemétség hogy valaki ilyennel visszael.

2019. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szörnyen fáj az az egész🙁 már énisottjárok hogy arcon vágom de egyszerűen még aztis sajnálnám..
2019. márc. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!