Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valami baj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami baj van velem? Esetleg valamin változtatnom kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A következő a helyzet:


20 éves férfi vagyok és még egyszerm sem volt párkapcsolatom. Nem értem a lányokat, hogy miért is történik ez.

Egy kis leírás magamról: (külső, belső)

Tehát nem vagyok egy túl vékony férfijú, lehet úgy mondani, hogy túlsúlyos vagyok (120 sajnos, de ez egyrészt genetika, és kicsit az is, hogy 4-szer megműtötték mind a kettő lábamat, így nem tudok annyira mozogni), nem vagyok egy olyan jó képű egyéniség, de mégis nem egy bánat fejem van. Gyenge sem vagyok mivel fizikai munkát végzem ami nem egy könnyű szakma (fakitermelésben munkálkodom), külsőről ennyi elég is lesz szerintem. Térjünk át a belsőm-re: Nem tartom magamat hülyének, a gondolkodás módom néha csavart tud lenni (bizony néha elvisz engem az ár és minden hülyeséget összehordok :) ). Eléggé odaadó vagyok, mindent meg adok annak akit szeretek, persze akkor ha ezt az adott fél is viszonozza. Sosem voltam az a fajta aki megtagad embereket, vagy csak egy pillantásra leírja úgy, hogy közben nem is ismeri azt az illetőt. Segítőkész vagyok, kedves és aranyos is tudok lenni :) . De ezt a leányzók nem veszik észre (szerintem azért mert rámnéznek és le is írják, hogy milyen vagyok), mindegyik leány csak a barátot keresi bennem, egy olyan barátot akinek akármit elmondhatnának amit csak akarnak, ebből adódóan megbízhatónak tartom magamat. Nem vagyok egy középpontos ember, nem szoktam befurakodni csak azért egy társaságba, hogy én legyek a középpontjába. A családomnak bármit és bármikor meg tudnék adni, szintígy a barátaim számára is. Nem szeretem az érdek "barátságokat" mivel annak értelme nincsen, egy tiszta és egyenes ember vagyok, aki ki mondja az igazat akármiről legyen szó. Egy kicsit önbizalom hiányos vagyok, lehet azért mert rengeteg elutasítást kaptam már az életem során, és így kialakult nálam ez a dolog. Nem vagyok egy magába forduló ember, mindenben keresem a pozitivitást, még ha lehetetlen a törnétet akkor is. Szinte minden egyes barátom engem keres meg a nagy titkaival, amit egy kicsit nehéz már elbírni egy ember számára, de valahogy mindig tudom ezt kontrollálni. Ha szerelemről van szó akkor eltud ragadni engem, és néha megvannak nekem is azok a rózsaszin foltok az életemben.


A barátaim rengetegszer mondják azt, hogy írjak rá egy leányzóra, akkor is ha nem ismerem stb, de nekem erre nem fűlik a fogam szinte soha. Nem az szeretnék lenni aki egy lányt az internet sötét bugyraiban vagy egy társkereső oldalon, vagy akárhol ismer meg, hanem élőben, szemtől szemben, bár ehez nem mindig van önbizalmam a testalkatomból adódóan (ami mások szerint hülyeség mert, hogy a lányok úgy sem azt nézik, de sajnos már tudom, hogy egy szép lánynak nem jön be ez a dolog). Van egy leányzó akibe már majdnem 6 éve szerelmes vagyok, de egyszer kaptam tőle egy elutasítást, ami megütötte a szívemet. Mikor megismertem őt szinte azonnal szerelmbe estem, barátok lettünk, és amikor elutasított azután 2 hónap kimaradt kettőnk között. Már nem is próbálkozok nála, mivel úgy érzem, hogy esélytelen, akármennyire is szeretem őt. Azóta is barátok vagyunk, tartjuk a kapcsolatot egymással, de mindig amikor meglátom őt vagy esetleg küld egy üzenetet nekem, elkezd hevesebben verni a szívem.

Kérlek kedves olvasó, próbálj nekem segíteni, hogy mégis mit tehetek ezzel vagy ezekkel a helyzetekkel, mert lassan teljesen belesek abba a bizonyonyos gödörbe.

Köszönöm.



2019. márc. 20. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig.Nem tudom.Miért műtötték a lábad?
2019. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Donga lábbal születtem, így ezért kellett elvégezni a műtéteket.
2019. márc. 20. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, de te szívesen összejönnél egy 120 kilós hájpacnival? Gondolom nem. Kevesebb kaja, több mozgás.
2019. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem eszek sokat, és főképpen nem össze vissza, mozgok eleget, minden nap nagyjából 10 km-et sétálok.
2019. márc. 20. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan őszinte beszédű és gondolkodású nővel-nőkkel ismerkedj, amilyen te vagy, mert csak ők fognak értékelni és megbecsülni. Ajánlom neked egy kicsit az önismeretet, csak azért, hogy az érzelmi igényeidet ismerd meg jobban, amiket jó, ha adsz egy nőnek és persze hasonlóakat is várhatsz el:

https://www.youtube.com/results?search_query=onismeret

2019. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok olyan nő van, akiknek a ducibb férfiak tetszenek, nekem is, de az ilyeneket csak a hétköznapi, farmer-pulcsis, dolgozó nők között találod.
2019. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos olyannal még nem találkoztam, de remélem csak összefutok egyszer egy olyan nővel.
2019. márc. 20. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Genetikától nem leszel 120kg,csak a kajától.

Ha fakitermelésben dolgozol meg napi 10km sétálsz mi akadálya az edzésnek?


Első a külalak. Nem azért mert felszínes valaki, hanem mert a látvány az első benyomás. Ha meglátsz egy lányt, abban a pillanatban nem a belső tulajdonságai alapján ítéled meg, hiszen azokról még nem tudsz. Na fordítva ez pont ugyan így van.


Az első nagy szerelmem donga lábbal született, többször műtötték gyermekkorában. A jobb lába vékony, kicsi és rövid volt, erősen sántított. Semmiben nem akadályozta. De ha 120kg lett volna, nem ismerkedem vele.


Tehát fogyj, edzél, hidd el nagyobb sikered lesz a lányoknál.

2019. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Van egy leányzó akibe már majdnem 6 éve szerelmes vagyok, de egyszer kaptam tőle egy elutasítást, ami megütötte a szívemet. "


Szerintem ez lesz a probléma. Ez és a túlsúly, de én úgy érzem, hogy ez picivel többet nyom a latba. Leragadtál egynél, és valószínűleg ez érezhető rajtad. Ha közeledsz valaki máshoz, akkor máris nem vagy őszinte, mert ahhoz a régi lányhoz húz a szíved.


Először is túl kellene tenned magad rajta, és utána bepróbálkozni másoknál.

2019. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!