Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogulatlan tanácsokra volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogulatlan tanácsokra volna szükségem! Várnom kellene türelmesen a szerelemre, vagy velem van a gond és változtatnom kellene valamin?

Figyelt kérdés

Mindenkitől mást hallani, valaki szerint ,,jön majd, ha itt lesz az ideje'', valaki szerint ,,ha nem találok senkit, bennem van a hiba'', és még van jópár forgatókönyv.

Szóval nem tudom, ez mennyire segít, de leírom nagy vonalakban, hogy milyen is vagyok, és hátha ez alapján tudok tanácsokat kapni, hogy min változtassak, vagy mit tegyek.


Belső: nagyon empatikus vagyok, meg érzékeny, de emiatt kihasználható is, a lelkiismeretemre hatva túl sok mindenre rávehető vagyok. Ettől függetlenül elég autonóm személyiség vagyok, igyekszem más szemszögből nézni a dolgokat, mint ahogy megszokott. Viszont néha ezt is kicsit túlzásba viszem, és csak azért csinálok valami máshogy, hogy máshogy csináljam. Egész jó a humorom, és művelt vagyok. Nagyon szorongós vagyok, félénk, nehezen szerzek barátokat, ez amiatt is van, hogy elég megosztó személyiség vagyok, valakinek vagy tetszik a stílusom, vagy nem. Sok hobbim van, nagyon energikus vagyok, de nagyon bizonytalan is önmagamban, ezért sosem hiszem el, ha valaki dícsér vagy ilyesmi. Nem szoktam bulizni járni, mert valamiért alkoholundorom van, viszont a barátaim isznak, és úgy nem túl szórakoztató, és nem járok így külön ismerkedni, mert úgy érzem úgy sem szúrna ki senki, hogy nahát, őt akarom megismerni...

Annak ellenére, hogy nem bízom magamban, nem szeretem magam igazán, folyton elvárásaim vannak magam felé, elég önérzetes vagyok, nem mondhat nekem akárki akármit, nem hunyászkodom meg.


Külső: ezt nagyon nem tudom megítélni, mert elég önbizalomhiányos vagyok, az emebrek folyton azzal jönnek, hogy milyen szép vagyok, néha látom, hogy megbámulnak, sajnos főleg csak idősebbek, de én nem nagyon tudom, hogy milyen vagyok. Vékony vagyok, de ehhez kicsi a mellem és alacsony vagyok, ami nem jó, mert... Olyan törpés. Szóval nem vagyok oda a kinézetenért, de ezen dolgozok. A stílusomban viszont nagyon magabiztos vagyok, viszont az is elég ''egyedi'', elég meghökkentő, olyan, hogy vagy tetszik valakinek vagy nem, de ilyen vagyok, ez van. (Ezt nem igazán tudom leírni, hogy milyen, látni kéne, furcsa az a lényeg.) Annyi ami lehet, hogy konkrétabb hátrány, bár nem tudom, hogy rövid a hajam és volt aki azt mondta, hogy az nem jön be a fiúknak.


Szóval nem tudom ezek alapján megmondható-e, de nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mi az, ami miatt még sosem volt barátom, hogy egyszerűen így jött-e ki a lépés, és várjak szépen nyugiban, vagy pedig bennem van a gond és változtassak magamon, a viselkedésemen, és akkor majd találok valakit? Ha az utóbbi, akkor min változtathatnék? Vagy mi lehet az, ami miatt eddig nem kellettem senkinek? Tudom, még fiatal vagyok, de szerintem nem ezen múlik, nagyon hiányzik már valaki, akinek fontos vagyok, szóval jó lenne tudni, hogy mit kéne máshogy csinálnom...


Nagyon köszönöm a válaszokat, és elnézést, ha hibás!!


16/L



2018. jún. 16. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen meg nem maradtal le semmirol.
2018. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Én is 16/L vagyok és több dologban tudtam veled azonosulni. Ha van kedved, írj rám. Szívesen beszélgetnék veled.
2018. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy megelégedve a külsőddel akkor első sorban alakítsd át magad, hogy tetszél magadnak.Esetleg menj konditerembe vagy vegyél fel más stílusú ruhákat.

A melleddel nem tudsz mit csinálni, az olyan.Sok lánynak van kicsi melle, de így is lehet barátot/párt találni.

Így egyébként ha elkezdesz magadon változtatni külsőleg úgy hogy tetszél magadnak akkor önbizalmat és motívációt is fogsz kapni.

Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor továbbra is önbizalomhiányos maradsz, ami nem jó dolog, mert a fiúkat ezzel eltadzíthatod.

Érezni fogják hogy te utálod magadat és ezáltal rossz kisugárzásod lesz és a fiúk elmenekülnek.

Az is a baj hogy nem jársz társaságba barátkozni.

Esetleg az iskoládba kérd meg hogyaz osztálytársad mutasson be a barátainak, először figyeled miről beszélnek és próbálsz hozzászólni és ha aktí vagy megfognak kedvelni és így tök jó barátokat szerezni.

Vagy egyik barátoddal elmész játszótérre vagy valahová és elhívja a barátnőjét vagy a barátját és vele is összetudsz barátkozni.

Így neked nehezebb is találni barátot, ha nem jársz közösségbe.

Nem kell buliba járkálnod, meg innod sem.

Viszont ha elegánsabb ruhákat veszel fel akkor felfognak rád figyelni és ez sok fiúnak tetszik.

A rövidebb hajadat akár befonhatod vagy valami frizurát is csinálhatsz belőle és így lányosabbnak tűnik.

2018. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Kis melllek, rövid haj, furcsa stílus... Talán le is írtad, mi miért van.
2018. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!