Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat egy olyan férfival szerelmi kapcsolatom, akivel nincs meg a "kémia"?

Figyelt kérdés
Nem vonzódom hozzá szexuálisan, de mint embert nagyon sokra tartom.

2019. márc. 20. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

#10


De ilyen nincs, hogy valaki MINDENBEN összepasszoljon valakivel.


Kivéve ha ilyen önálló véleménnyel, értékrenddel és ízléssel nem rendelkező emberekről beszélünk, akiknek úgyis mindegy.


Vagy ha az egyik full alárendeli magát mindenben.

2019. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

#11

Dehogy nincs. Csak szerintem te nem jól értelmezed ennek a jelentését és nem azt látod bele amire az emberek gondolnak ha ezt mondják. Az, hogy mindenben összepasszolnok (vagy jó, legyen mondjuk 95%) nem azt jelenti, hogy tökéletesen egyformák vagytok vagy mindenben egyezik a véleményetek. Csupán annyit jelent, hogy azok a tulajdonságok meg az a személyiség amivel rendelkeztek szinte tökéletesen kiegészítik egymást. Ilyen akkor is lehet, ha tök ellentétesek vagytok. Ez pedig nagyon is gyakori, én is el tudom ezt mondani a házasságomról, és több ilyen párt is ismerek. Nem az a lényeg, hogy a két egyénnek milyen tulajdonságai vannak és ezek mennyire illenek össze első ránézésre. Hanem hogy ezek az eltérő vagy nem eltérő tulajdonságok EGYÜTT mit alkotnak.

2019. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%

#12


Én pont erre gondoltam amúgy amit írtál, hogy gondoltam.


Én valamiért azt tartanám ideálisnak, ha a legtöbb dologban egyezés van, mert az feltételezné az azonos ízlést, az azonos hobbikat, érdeklődési kört... Ami szerintem már-már túlvilágian idilli, emiatt nem is létezhet.


Pedig de szép volna. De sajnos nem...


Bár amit írsz az működik pl. nagyszüleimnél... Ott nagyapám kvázi életidegen szobatudós lenne, nagyanyám meg pörgős "szociális alkat", jótékony hatással vannak egymásra, nagyapám nem szakadt el a világtól, nagyanyám pedig "jobb belátásra téríti" nagyapám, ő intézi a pénzügyeket is stb. Igaz ebben a kapcsolatban nagyapám enyhén alárendelt viszonyban van (ami nekem már nem menne)


Az ilyen "ellentétes" dolgok számomra inkább rémisztőek... Hamar kiütköznének a különbségeink, ami hamarosan komoly problémákat okozna, mivel én vagy kegyetlenül unalmas lennék a számára vagy "őrült" vagy "lúzer" vagy bármilyen más negatív jelző. Az ellentétes jellemű ember engem kifárasztana, nem tudnék vele iramot tartani, nagyon sok dologban van sziklaszilárd véleményem, bizonyos dolgokat a falon keresztül vágnék ki a lakásból stb.


De ha azonosak lennénk az olyan szép lenne. Olyan békés, olyan idilli, olyan nyugodt, olyan szép. Mint álmaimban. Nem gúnyolna ki percenként, mint exeim tették. Nem lúzerozna le, ábrándozhatnánk együtt, teóriákról olvasgatnánk, board game-ek, Undertale, gagyibb művészetek, érmegyűjtés, lelkizés stb... Gúnyolódás nélkül.


Az ellentétem tuti kigúnyolna. És akkor még ott a szexualitás... Szerintem konkrétan fizikailag bántana, mert "milyen béna vagyok". Elég hamar a Rém Rendes Család elevenedne meg...

2019. márc. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Érdekes jelenség, szokott nálam is így lenni nők esetében. Valahogy számomra a belső sokkal fontosabb, mint a külső. Szerintem ha kölcsönösen felfeditek egymás előtt a lapjaitokat, és elmondjátok az érzéseiteket, akkor eből még jó is kisülhet.
2019. márc. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmi kapcsolat nem. De, jó kapcsolat igen.
2019. márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem néz ki elég jól, soha nem fogsz beleszeretni. Inkább ne hülyítsd!
2019. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja férfi lennél mindenk azt mondaná nem..volt ilyen kapcsolatom de már megéltem és nem kéne már..nem működik hosszútávon..
2019. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9%

Szerelmi kapcsolat nem alakulhat ki, barátság, bizalmon alapuló jó kapcsolat viszont igen.


A szerelmi kapcsolat velejárója a szex, amit lehet erőltetni, kötelességszerűen odatenni magad, de ahogy előttem is írták, hosszabb távon nem. Mivel nem vágysz Rá, egy idő után már kerülöd a találkozást azért,hogy ne jöjjön létre szexuális együttlét.

2019. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennyire ne fossál már egyedül lenni. Hagyd békén a szerencsétlent, nyilván többet akar annál, hogy valaki csak ennyibe nézze. Ha olyan fontos lenne neked, megtennéd.
2019. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!