Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy 2 ember...

Hisztek abban, hogy 2 ember kozott, akik nagy tavolságra laknak egymástól és ismerni sem ismerik személyesen egymást, de a kémia megvan kialakulhat telepátia/gondolhatnak egymásra?

Figyelt kérdés
Egy ideje levelezünk ő este van fenn, nálunk 6 órával később. Általában megébredek mikor be vagy kilép messengerből. Ilyenkor gondolhat rám vagy beképzelem.
2016. máj. 8. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne. Én egy nagyon messze lévő emberrel vagyok így, akivel még csak levelezni se leveleztem. Totál vadidegenek vagyunk egymásnak, mégis én sokat gondolok rá, és voltak esték, mikor nem tudtam aludni, és valamiért tudtam, hogy fenn van, és rám gondol. Biztos én is fenntarthattam néha, éreztem is, hogy kizárt engem, mert az éjszakázás kellemetlen volt neki (én éjjeli bagoly vagyok, ott meg egy órával később volt, bár most egy időre nyugatra utazott, szóval épp egy időzónában vagyunk). Próbálok újra kapcsolatba lépni vele, mert éreztem, hogy rokonlélek, a szimpátiát, a kémiát...

Nem tudom nálatok ez hogy van, mi elég könnyen egymásra hangoltunk, és érzékenyek is vagyunk az ilyesmire. Most nagyon hiányzik... de nem akarok próbálkozni, mert tudom, most elfoglalt, és csak megzavarnám :(

2016. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, nem érdekel ki mit gondol.
2016. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

"de a kémia megvan"

Na erről mesélj már egy kicsit részletesebben miféle kémia van meg? :D

2016. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1#

Így vagyok vele én is, veszettül hiányzik szerintem bele is zúgtam minden percben rágondolok. Nem tudom eldönteni írjak-e neki vagy sem, nem akarok rámenős lenni mert mi van ha csak ennyi volt.

2016. máj. 8. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
írj neki:) szurkolok:)
2016. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

#3 az a bizonyos szikra

de kötekedő vagy kedvesem

2016. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!