Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran vallasz szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran vallasz szerelmet a párodnak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Naponta megtettem, mert belülről jött rá az igény, és mert annyi alkalommal hallottam azt, hogy ne mulasszam el megtenni, amíg megtehetem.

De neki ez semmit se jelentett, leginkább csak unta.

2019. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mivel nincs párom és csak laza kapcsolatban vagyok, ezért nem vallok szerelmet. Ha valakivel járok, akkor sokszor mondom, hogy szeretem. A jövőben nem tervezek ilyet.
2019. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs párom.Ha lenne sem mondanám folyton.Az érzéseim tettekkel fejezem ki.
2019. márc. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Gyakorlatilag egyszersem. Kérdezni szokta a párom, akkor rábólintok.
2019. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szerelemvallas az nekem hosszabb dolog, epp a heten tortent amikor kaptam tole egy kvazi megerositest,amiben irta h ezt meg azt szereti bennem es h jobban szeret mint amikor meg az elejen voltunk es kulonosen jol esett h "osszetartozunk", mert igy erzem en is.


A szeretlek szot viszont szinte minden nap hasznaljuk mindketten, ebredesnel, bucsunal, amikor felszall a repuloje mindig, mar en erzem giccsesnek ha kulso emberkent hallanam, de hat ezt erezzuk es kikivankozik. Nem ilyen sziapusziszeretlek stilusban. Inkabb ugy mondanam h tudataban vagyunk h veges az elet es nem akarjuk elszalasztani erzekeltetni a masikkal h mennyire fontos ez ami koztunk van.

4.5eve vagyunk pedig egyutt.

2019. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Amíg tapasztalatlan voltam, viszonylag gyakran mondtam (mondjuk minden találkozáskor legalább egyszer). Aztán rájöttem, hogy nőknek soha nem szabad szerelmet vallani, mert megijednek tőle vagy visszaélnek vele.
2019. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát én nem szeretem ha napi szinten mondják. Mostani párom ilyen. Én már inkább unom. Én nem is mondom. Nem szoktam. Az is idegesit mikor napi szinten megkérdezi hogy szeretem-e?
2019. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs most senkim, de akkor is viszonylag ritkán mondtam, amikor szerelmes voltam (már ha ez a szeretlekre vonatkozik), hiába éreztem folyamatosan. Egyrészt nehéz nekem az ennyire sebezhetővé válás, másrészt nem akartam/akarom, hogy devalválódjon a szó.
2019. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nap. 7 év után is természetesen jön. Nálunk ez ilyen alap dolog. Persze minden napos kis tettekkel is szerelmet vallunk egymásnak, de nálunk fontos (illetve inkább természetes) az is, hogy ez ki is legyen mondva.
2019. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Naponta többször :)


Szeretkezés közben is számtalanszor.


Ő még álmában is közli velem (alvajáró)

2019. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!