Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni életem szerelmét úgy, hogy minden nap találkozunk?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül beleszerettem egy munkatársnőmbe. Több éve kollégák vagyunk és mindig nagyon jól elvoltunk egymás társaságában, mígnem egyre többet kerestük egymás társaságát és hosszú idő alatt (hónapok) nagyon intenzív, szenvedélyes és nagyon erős kölcsönös szerelem alakult ki kettőnk között. Életem legnagyobb szerelme, ebben biztos vagyok. Viszont sajnos ő családos és kb. 3 hónap titkos románc, randizgatás után úgy döntött, hogy ezt be kell fejezni és megpróbálja megmenteni a házasságát, holott engem szeret a világon a legjobban és ezért a döntésért a szíve megszakad. Ez pár napja történt, azóta nem írogatunk egymásnak, nem keressük egymást, viszont együtt dolgozunk és munkahelyen akaratlanul is találkozunk, közös feladatok is vannak.

Úgy érzem, hogy sohasem fogom tudni elfelejteni így, hogy minden nap látom és tudom, hogy ő is nagyon szenved.

El fogom tudni valahogy felejteni? Járt már valaki hasonló cipőben?


2019. márc. 1. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez már volt kérdés,de nem baj.


Szôval elmondom hogyan lesz.Nem tudja rendbe tenni a házasságát,nem csak miattad.De gyáva lesz otthagyni,és ebben fog még sokáig sínylődni,majd megkeres később.


Keress mâsik munkahelyet,vagy próbáld meg rábeszêlni,hogy folytassátok,ha odáig van tényleg,akkor nem lesz mehéz.

2019. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Válts munkahelyet, és majd lesz másik életed szerelme is.

Egy családos nőnek nem lehetsz te az, akit a legjobban szeret a világon, arra ott vannak a gyerekei.

2019. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz lesz. De sok választásod nincs gondolom munkahelyet nem változatnál így más esély nincs mint találkozol vele mindennap. Ebből semmiképp sem fogtok jól kijonni. A házasságát nem adja fel így vagy újra együtt lesztek, vagy marad a csendes szenvedés.
2019. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Attól még lehet a legnagyobb szerelme kérdező,szeretetés szeretet között különbség van,de nem baj.(1)
2019. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen hihetetlen hany emberrel lehet megetetni ezt a rossz a hazassagon, gyere dugni estimeset.

Nem szeret teged jobban, csak szexelni kellettel.

2019. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Munkahelyet nem változtathatok, maradnom kell itt és szeretem is a munkahelyemet, az átlaghoz képest jól is keresek, minden oké vele, ezért nem fogok váltani.


Ennyire még sohasem voltam szerelmes, ezért mondtam, hogy életem szerelme, mert ilyen hatalmasan még sohasem éreztem.


#5-nek: Ez nem csak szexről szóló esti mese, mert csak kétszer volt köztünk szex ez idő alatt - bár az iszonyúan jó volt. Közös programokat is csináltunk és rettentő jól éreztük magunkat, rengeteget, órákat beszélgettünk és nagyon nagy az összhang, minden, szóval abszolút nem a szex miatt kerestük egymást soha.

2019. márc. 1. 11:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is csak a szurke napjait szinezte ki.

Ha valoban szeretne, nem fordított volna hátat 3 honap utan.

Higgy amit akarsz , nem te vagy az elso, es az utolsó sem.

2019. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Az ugye megvan, hogy amíg te szerelmes lettél, addig ő egyszerűen veled pótolta azt, ami a házasságából hiányzik? Majd megint előhúz a seggéből amikor laposabb lesz a kapcsolata, de a férjétől max akkor válik el, ha azt a férj kezdeményezi. Egy ócska, gerinctelen, gyáva kis lotyót szeretsz, aki vagy érzelmi fogyatékos, vagy hazudott neked. Sajnálnálak, de mivel nem fordult fel a gyomrod attól, hogy veled csalnak valakit, így nem tudlak, megérdemled.
2019. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Korábban kellett volna gondolkozni. Pont ezért nem kezdünk soha foglalt nővel és pont ezért nem lövünk házinyúlra (nem kezdünk munkatárssal).
2019. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Szólj a férjének a viszonyról. Tudja csak meg, hogy milyen féreg nője van. Akkor megoldodik a probléma, nem kell majd menteni semmit.
2019. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!