Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 cm magasság különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 cm magasság különbség nagyon sok a nő javára?

Figyelt kérdés
Hosszú távon adódhat ebből nehézség?

2019. márc. 24. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen
2019. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát...elég vicces
2019. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan, szóval a társadalom meg fog szólni titeket emiatt, viszont kettőtök között ez nem okozhat gondot.
2019. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne?


Tudod hány, nálam magasabb sportoló csajom volt.

2019. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, ha titeket nem zavar. Az lehet, hogy az emberek megnéznek az utcán, mert hát ilyenek az emberek, de nem kell mással foglalkozni.
2019. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ zavar e. Nekem volt egy párom aki 7 cm el volt kisebb nálam. Nem zavart. De lehet a 20 már zavarna.


De a lényeg h titeket zavar e. Egyébként nem kell foglalkozni más véleményével e tekintetben :)

2019. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden relatív. A fő kérdés, hogy ti hogyan éreznétek magatokat egymás mellett. Az, hogy más mit gondol rólatok, az nem lényeges.

Milyen magasak vagytok? A lány akár magassarkút is felvenne, és ha igen, max. milyen magasat?

2019. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egymás mellett állva nem zavarja egyikünket sem. Én 175 cm, ő viszont szerintem nincs 195, nem tűnik annyinal, mert csak egy fejjel magasabb, nem kérdeztem tőle a magasságát, a 20 centit valahogy szóba hozta. Szokott magassarkúban lenni.

Viszont nagyon idealizál, szóval most nem gond, de későbbiekben lehet?

2019. márc. 26. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha attól tartasz, hogy később kiábrándulhat belőled, ez megtörténhet magasságkülönbség nélkül is. Ha most elfogad így, akkor a magasságkülönbség később se okozhat gondot, hiszen az nem változik. Nem olyan, mint amikor valaki megházasodik 50 kilósan, és pár év múlva 120 kiló lesz.
2019. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm a válaszod, igen, erre gondoltam, hogy később esetleg zavaró lehet, kiábrándító.
2019. máj. 12. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!