Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért talàlja szàmos nő "izgalmasnak" a gengszter pasikat?

Azokról beszélek, akik kb. 190 cm-es nagydarab férfiak. Bizniszelnek, balhésak, de gazdagok. Nagy baràti tàrsasàguk van, tovàbbà nagyképűek.

Az ilyen alakoknak az esetek àltalàban kb. 160 cm-es szép arcú, vékony, csendes baràtnője van, aki maradéktalanul hűséges hozzàjuk

MIÉRT?

márc. 27. 11:58  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Láttad a Legend-et? Rögtön ez ugrott be erről. :D Elég lapos film, de ezt jól bemutatja.

Amúgy engem is idegesít ez a jelenség.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont márc. 27. 12:02 Privát üzenet
Hogy ne kelljen dolgozniuk.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont márc. 27. 12:06 Privát üzenet

A nők önellentmondásos lények. Egyrészt ösztönösen alárendeltek, másrészt folyamatosan lázadnak. Szükségük van mind a "harcra" a függetlenségért, szabadságért, de ugyanakkor arra is, hogy ezt harcot elveszítsék egy nagyon határozott személy ellen, aki "lehengerli" őket. Nem csak mentálisan és szellemileg.. ;)

Mindegy, most le fognak pontozni a sárga földig, de nem véletlen, hogy a legmegrögzöttebb feministák úgy odavannak a barbár muzlumán bevándorlókért.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont márc. 27. 12:07 Privát üzenet

52% Azért pontoznak le, mert arrogánsan általánosítasz, és minden nőre kivetíted a dolgot. Aki általánosít és folyamatosan szid egy embercsoportot-amibe általa nem ismert egyedek is beletartoznak, (hiába van minta, vannak eltérések, egyéni sorsok), az általában csak a saját keserűségét, sikertelenségét akarja valahogy megmagyarázni. Édesanyád is nő, vagy nagymamád. Rájuk is ezek érvényesek?

Ha úgy fogalmaznál, hogy a nők bizonyos rétege, máris másabban hangzana a mondanivalód.

Bár felesleges bármit írni neked, mert nagyon durván elvakult vagy, és egoista, gondolom egész életedben az egód simogatták a szüleid. :/

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont márc. 27. 12:14 Privát üzenet
52% Nem kicsit vagy ostoba.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont márc. 27. 12:38 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Az én pasim is gengszter de inkább vagyok vele aki meg tud védeni és bármit meg tud venni nekem mint valami nyikhajjal akivel semmit nem lehet csinálni és elfújja a szél!

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont márc. 27. 12:50 Privát üzenet

"Szükségük van mind a "harcra" a függetlenségért, szabadságért, de ugyanakkor arra is, hogy ezt harcot elveszítsék egy nagyon határozott személy ellen, aki "lehengerli" őket. Nem csak mentálisan és szellemileg.. ;)"

Nagyon igaz. Viszont akik azzal jönnek, hogy "de nem minden nő egyforma", abban is van igazság. Alapvetően abban látom az eltérést, egyesek inkább a "harcot" kedvelik és szeretnek nyerni is, mások szinte kívánják a "vereséget". A két véglet között pedig milliónyi árnyalat van.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont márc. 27. 12:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, ha a nők gengszter pasikkal vannak. bàr jómagam nem vagyok gengszter, én is megérem a pénzemet, csak furcsa. Az összes nő, aki eddig leszopott, lényegében azért tette, mert kicsit szemét voltam vele.

A kedvességemért sosem szeretett még egy nő sem, sőt az összes dobott :D

# 8/11Időpont márc. 27. 13:28 Privát üzenet
A nők a férfias tulajdonságokra buknak tudat alatt, ez van a génjeikbe kódolva.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont márc. 27. 15:13 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Az igazság az, hogy a nők többsége nem szereti a gengszter pasikat. Van egy réteg, aki igen, de a többség nem. Főleg az értelmesek nem. Azt aláírom, hogy sokan a férfias, erős pasikat szeretik, de csak egy vékony és ostoba réteg az, akinek tényleg a gengszterek jönnek be. Ráadásul azok ilyen tipikus mű nők....

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont márc. 27. 17:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek hogy telik egy hét? Mennyire kell izgalmasnak lenni egy kapcsolatban?
Mennyire veszélyes gengszter feleségnek lenni?
Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök bi lenne? És ha -nem titokban- egy lánnyal kavarna? Esetleg még izgalmasnak is találnátok?
Férfiak! Nektek milyen nő számít izgalmasnak/hogyan ne legyek unalmas?
Járnátok olyan fiúval aki gengszter életet él?
Férfiak! Mit találtok izgalmasnak egy nőben?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!