Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtudtátok egy ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudtátok egy ellenkező nemű barátotokról, hogy szerelmes belétek az hogyan változtatta meg kettőtök kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Eltávolodtatok tőle vagy meg tudtátok beszélni? Rossz néven vettétek? Jobb lett volna ha inkább nem mondja el csak távolságtartóbb lesz?
2019. márc. 28. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. tönkrement miatta a 15 éves barátságunk. Egészen addig azt hittem, ugyanazt érzi, amit én. Minden meg tudtunk beszélni egymással, vicces férfi, amolyan hatalmas szerethető maci, rengeteget voltunk együtt, hiszen kollégák is voltunk egyben. Aztán már évek óta külön munkahelyünk volt, mikor írt nekem egy levelet, amiben bevallotta, hogy az első pillanattól szerelmes belém. Gyakorlatilag attól a perctől kezdve teljesen megváltozott a "barátságunk" :-( Nagyon hiányzik, mert rengeteget ökörködtünk, de ezek után már nem tudok rá úgy nézni, mint régen.
2019. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemrég elmondtam valakinek mit gondolok róla, kicsit közeledett, majd elmondtam magamról egy fontos dolgot, aztán eltávolodott. 1× fenn, 1× lent.
2019. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összejöttem vele. 5 éve tart. F
2019. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tönkrement a barátságunk. Én is úgy voltam vele, mint az első válaszoló, egy szerethető, vidám személyiség, azt hittem ő is ugyanúgy barátjának tart. Hát, mint kiderült, nem. Kb két hétre a nagy "vallomás" után összejött egy random csajjal és azóta sem beszéltünk (pedig már azóta rég szakítottak). 6 éves barátságot dobott a kukába, jobb lett volna, ha nem mondja el, vagy legalább tudja kezelni, hogy ez nem viszonzott.
2019. márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tönkre tette, mert én őszintén közöltem, hogy esélytelen. Azzal nem is lett volna semmi gond, ha utána még nem nyomult volna tovább ha már felfedte a titkát, de utána már másról sem lehetett vele beszélni. Ezért aztán egyre megritkultak a csetelések, mert semmit nem tudtam már vele megbeszélni őszintén. Mindig ugyanoda lyukadtunk ki. Jöttek a folyamatos célozgatások stb.
2019. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!