Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiú vagy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú vagy lány aki több évnyi barátság után az ellenkező nemű barátjába szerelmes lett? Esetleg tapasztalatokat, hogy össze is jöttek-e?

Figyelt kérdés

Nekem is van ilyen lány barátom, hogy durvára bele szerettem és durvára akarom őt <3

februárba dumáltunk személyesen, akkor viselkedése nagyon olyan volt mintha velem akarna valamit, de állítólag volt valaki aki fűzte, csak hogy az az xy meg le akar lépni külföldre ő meg nem és aztán az lett a vége, hogy őneki emiatt kizáró tényező a faszi....

--

ez csak az én rövid történetem, de egyébként pont az ilyen szituációkat lenne jó áthidalni, hogy mit gondolhat magába...

kutatások szerint ha mondjuk egy társaságból ismeri egymást egy fiú és egy lány akkor esetek 99%kában plátói mind a két oldalról, tehát mind a kettőnek bejön a másik, csak nem merik elmondani egymásnak :)

24F


2016. máj. 9. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt, össze is jöttünk, de nem tartott sokáig, és a barátság sem olyan már, mint volt, távolról sem. Így visszatekintve nem érte meg.


26/F

2016. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De egyébként mi volt a jele annak, hogy ő is össze jönne veled?

Mondjuk ez is egy opció, viszont szerintem egy barátságból kialakuló párkapcsolat sokkal tartósabb, meg belsőségesebb lehet!

ezt is statisztika alapján mondom, de másik oldal meg azt mondja, hogy rosszab viszont csak 20 % körül van az ilyen megromlott a barátság a szerelem miatt...


egyik este azt álmodtam, hogy egymásra mosolyogtunk, aztán megcsókoltuk egymást :P d:

2016. máj. 9. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

" ismeri egymást egy fiú és egy lány akkor esetek 99%kában plátói mind a két oldalról" ez a 99% azért erős. :)


Amúgy én meg lány vagyok, és van egy fiú barátom,be kellett ismernem, vannak iránta romantikus érzéseim néha meg valamiféle vonzalom időnként, fellobbanások szintjén. És mintha más dimenzióban lennék ha ott van, nem tudom jobban elmondani.

Nem tudom, ő hogy van vele, de kíváncsi lennék én is azért.

Alapvetően nem akarok vele kapocslatot, meg nem is lehetne kettőnk között semmi, csak érdekelne mit gondol.

25L

2016. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huu nekem van egy legjobb barátom aki fiú, már 10 éve vagyok barátok. Egyszer bevallotta hogy szerelmes belém, én viszont nem éreztem semmit. Akkor kicsit hanyagoltuk is egymást. Néhány évvel később én kezdtem el iránta érdeklődni, akkor tetszettem neki is. Egy csókig jutottunk, aztán megbeszéltük hogy jobb lesz nekünk ha megmaradunk barátoknak. Azóta is jóban vagyunk és mindig szamíthatunk egymásra, nekem pedig már komoly kapcsolatom van. Utólag visszagondolva nem is baj hogy nem lett semmi komolyabb.:)
2016. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szeretném ha lehetne köztünk több is :)
2016. máj. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!