Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdett ki veletek férfitanár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdett ki veletek férfitanár felnöttoktatásban, es hogyan?

Figyelt kérdés

Tehat ha tetszettetek egy tanarnak , hogyan adta tudtotokra?

Itt nem kiskorú diákokra gondolok , hanem felnöttoktatás, szakmai kikepzes stb



2019. márc. 29. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A viselkedéséből rájöttem (zavart volt, másképp nézett rám, néha hozzám ért, stb). Én is csináltam olyanokat, hogy csinosan mentem be az órára, kérdéseket tettem fel neki utána az anyaggal kapcsolatban személyesen, stb., de nem nyomult rám, egyfajta plátói szerelem volt, fizikailag semmi sem történt. Úgyhogy nem nagyon nyertem ezen, már csak azért sem, mert így egy olyan szakmai kapcsolatot sem sikerült kialakítanom vele, amire a későbbiekben is építeni tudtam volna, enélkül a sztori nélkül erre talán lett volna lehetőségem.
2019. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!