Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik tanárom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik tanárom! Nektek tetszett már férfitanár? Hogy felejtettétek el a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy férfitanárom, egy jó pár éve tanít már, mégis csak idén kezdett el tetszeni... nagyon szeretnék már véget vetni ennek a dolognak, de olyan nehéz, amikor minden nap látom. Emellett olyan rossz, hogy mostanában valahogy olyan közönyösnek érzem irányomba, de van olyan is, amikor meg tök rendes, és olyankor is odafigyel rám, amikor én azt nem is hinném :) Nem tudom pontosan milyen véleménnyel is van rólam, pedig olyan szívesen megkérdezném. Sokat köszönhetek neki, mert még jobban megszerettetett velem egy amúgy is csodás tárgyat. Ajj és olyan intelligens. Meg azért meg kell hagyni, hogy kinézetre sem utolsó...

Próbáltam már tényleg ezeket a hülye gondolatokat kiverni a fejemből meg minden, de nem tudom mit csináljak. Olyan rossz látni, amikor mások olyan jól elröhögcsélnek vele, nekem meg összeszorul a gyomrom, hogy miért nem lehetek én is ott.. pedig már beszélgettem valamikor én is vele.

Kizártnak tartom, hogy bármit is mondjak erről a tanárnak, mert házas,kisgyermeke is van. Ez a másik legnagyobb szakadék a korunk, és hogy ő tanárom, én diákja. Én meg kussolok, mert ebben az iskolában egy bolhából elefántot is képesek kimagyarázni, és nemcsak a felnőttek, hanem a gyerekek is :/

Remélem a nyár hoz majd valamiféle változást, és nem lesznek kétes gondolataim, amikor erre a tanárra gondolok.

Veletek volt már hasonló helyzet? Hogy felejtettétek el a tanárt?

Kort DIRKET nem írtam!



2012. jún. 4. 22:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*DIREKT
2012. jún. 4. 22:36
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek egy lányt..nagyon rendes.összejött a tanárával.összeházasodtak.lett egy gyerek.és pokol az élete..minden miatt.ne keress választ..
2012. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én összejöttem a történelemtanárommal az érettségi utáni nyáron. Neki is volt felsége is kisgyerekei is. A "dolog" is megtörtént, de nem lett folytatása.


26/f

2012. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
korotok?
2012. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyit mondok, hogy a korunkról, hogy lehetnék a kár a lánya is, h úgy vesszük :/
2012. jún. 4. 22:41
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Akkor már érthető. Apakomplexusod van.
2012. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem hidd el, nincs apakomplexusom. Apukámmal nagyon jóban voltunk, szeretjük egymást még most is nagyon, és én nem keresem senkiben őt! És nem minden esetben az idősebbek tetszenek.

Nem kéne minden tininek ezt mondani, akinek tetszik egyik tanára. Egyébként meg sem a tanár, sem én nem annyinak nézünk ki, ahány évesek valójában vagyunk. Én kicsit többnek, ő meg szerintem letagadhatna pár évet...

2012. jún. 4. 22:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Hát akkor a kérdés az, hogy hogy feletsd el? Ne gondolj rá, foglalkozz mással. Úgyis vége a sulinak :) Majd kinövöd.
2012. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy esetleg nyáron változhatnak a dolgok :)
2012. jún. 4. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

kinövöd... és ne értelmezd félre ha kedves lenne hozzád, ez a kötelessége:) NEM TETSZEL NEKI! ezt értsd meg és sokkal egyszerűbb lesz.

18/f

2012. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!