Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit ért azon egy férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért azon egy férfi, hogy megbolondítom az embert?

Figyelt kérdés
Egy pasi nagyon nézegetett. Én bizony olyan kedvemben voltam, hogy rákérdeztem. Erre azt mondta azért bámul, mert megbolondítom. Megbolondítom, ahogy nézem és nem tudja, hogyan reagáljon. Bejövök neki?

2019. márc. 30. 03:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg rohadt idegesítően viselkedtél és erre értette. Nagyon becsülöm, hogy ezt a szemedbe mondta, több ilyen őszinte ferfi kellene.
2019. márc. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Csak dugni akar, ne ájulj el magadtól.
2019. márc. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy ilyen szöveggel is fel lehet kelteni a nők érdeklődését, annyira, hogy még GYIK-re is kiírja.


Hihetetlen! Ezt használni fogom, köszi a tippet!

2019. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha meglát beköltöznek a hangyák a gatyájába. Ennyi, nem több.
2019. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Attól függ. Jelentheti, hogy

- bejössz neki

- hisztis, idegesítő vagy.

Hogy melyik, azt "bizony, ha olyan kedvedben leszel", kérdezd meg tőle. :D

2019. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Persze, hogy tetszel neki. Ez most kérdés komolyan?

Az ilyesmit mi nők úgyis tudjuk.:)

2019. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor alapsulin ilyet mondtam a csajnak mar akkor tudta miert mondom...
2019. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy a szemed, a hangod, a stílusod, a mozgásod miatt bejössz neki, így megbolondítod őt. Azonban tényleg vigyázz vele!
2019. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, mi, férfiak vérszegény teremtések vagyunk. Így aztán hiába van két fejünk, egyszerre mindig csak az egyikbe jut elég vér ahhoz, hogy gondolkodni is tudjunk vele. Bizonyos nők társaságában jellemzően mindig csak az alsóba. Ilyen esetekben aztán hajlamosak vagyunk bolondságokat csinálni.
2019. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

Lehet pozitív is, hogy elbűvölöd, elvarázsolod; elragadó személyiség vagy, ilyen hűűűűde fennséges minőségi, tényleg szóval elbűvölő, varázslatos.

De lehet az is , hogy kihozza az emberből az "idiótát", hogy pl a hatásodra olyan dolgokat is megcsinál, amiket előtte biztos, hogy soha nem tett volna, akár pl elmegy bungee jumpingozni; vagy pl akár még olyan dolgot is, ami addig elvei ellen való volt; pl megszédíted, elvarázsolod őt, és kihozod belőle, hogy megcsalja a barátnőjét, pedig előtte soha nem tette volna meg; és biztos volt benne , hogy soha nem is tenné. Akár pl elcsavarod a fejét , még az is lehet.

2019. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!