Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit ért azon egy férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért azon egy férfi, hogy megbolondítom az embert?

Figyelt kérdés
Egy pasi nagyon nézegetett. Én bizony olyan kedvemben voltam, hogy rákérdeztem. Erre azt mondta azért bámul, mert megbolondítom. Megbolondítom, ahogy nézem és nem tudja, hogyan reagáljon. Bejövök neki?

2019. márc. 30. 03:20
1 2
 11/11 Yoda m. ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező!


Ez valójában csak egy szó-fordulat. Egyfajta bók. Amit leginkább akkor mondanak férfiak nőknek, ha késznek érzi magát ara, hogy nem "meg-", hanem el-bolondítsd. Kérdés persze az, hogy Kitől, mitől... és miért?

Ez innentől már rajtad áll, hogy a végére járj, ha akarsz. De... tényleg légy óvatos. Mert hát bármi megeshet. Meg annak ellenkezője is. Az is, hogy tényleg 'csak' dugni szeretne.

Igazából megbolondítani, elbolondítani csak azt lehet, aki nem ura önmagának. Akit orránál fogva lehet vezetni. Ezért is mondom, légy óvatos. Mert aki önmagán nem képes uralkodni, az máshol, máskor, máson sem szokott tudni.

Viszont női bóknak eléggé bevett és sokszor bevált szó-fordulat. Mert a Nő hiúságát, ego-ját, v. máját hizlalja.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!